Příspěvky uživatele - 248.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Josta - usychání listů, 12.5.2016
Nemá málo draslíku? Mohla by to být okrajová spála listů.  Lída
Co to je za bílou kytku, prosím?, 12.5.2016
Snědek má ty úzké dlouhé, s bělavým páskem (jako krokusy) uprostřed. Rád se vysemeňuje, zrovna minulý týden jsem ho půl kýble u jezírka zlikvidovala.              Lída
Co to je za bílou kytku, prosím?, 12.5.2016
Ta bílá je snědek - Ornithogalum umbellatum.         Lída
Jak skladovat sušené bylinky, 11.5.2016
Babky bylinkářky skladují bylinky v zavěšených plátěných sáčcích, v lékárnách je prodávají v papírových sáčcích. Je ale fakt, že majoránku mám také ve sklenici a nevlhne. Musí být ale důkladně vysušená.... celý příspěvek >
Co to je za bílou kytku, prosím?, 11.5.2016
To je živé nebo umělé? Nikdy jsem nic takového neviděla. Vypadá to jak maxivrbina.             Lída
Pozná někdo tuhle modrou \"kopretinu\"?, 10.5.2016 Obsahuje fotku
Asi nějaká cinerarie - hybrid.           Lída
Co to je za bílou kytku, prosím?, 10.5.2016
Ornithogalum umbellatum, O.comosum by měl růst pokud vím jižněji.           Lída
Co to je za žlutě kvetoucí keř?, 10.5.2016
Kdyby to bylo ještě bez listů a tak v březnu, řeknu jasmín nahokvětý...   Lída
Zmrzlé pupeny mladé révy, 9.5.2016
Vyraší, už nic nestříhejte! Jen je otázka, jestli ještě letos pokvete. Někdy ano, jindy ne...                   Lída
Housenky na švestce, 8.5.2016
Píďalka podzimní. Na podzim dát lepové pásy nebo při výskytu postřik. Pokud jich je moc, dokáží prý stromy úplně ožrat.      Lída     
Masivní úhyn třešní v okolí, 8.5.2016
Pokud nevyrašily, tak loňské sucho, pokud vyrašily a uschly, tak monilie.          Lída
Kdo pozná keř?, 8.5.2016
Arónie? Lída
Nemoc nebo skudce na hrusni, 7.5.2016
Hrušně mám dvě odrůdy, také jedna raší až tehdy, kdy se u té první už ukazují listy... Jinak by to chtělo kolem stromků odstranit trávu (sice na fotce není spodek vidět, ale tráva ano) a udělat mísy, hlavně u mladých stromků. Nevím, jak jste... celý příspěvek >
Slivka Victoria zvädla, 7.5.2016
A stříkal jste proti monilii? I když u nás ji letos částečně mají i postříkané, bylo na ni "ideální" počasí. Takže jedině ořezat .        Lída
Suche listy na hrusni, 7.5.2016
Podle mne monilie. Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika