Příspěvky uživatele - 92.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jehličnany do zamokřené půdy?, 1.11.2014
díky moc. jediná vada je, že jsou opadavé :-(
Jehličnany do zamokřené půdy?, 1.11.2014
...no zapomněla jsem uvést, ře ideální výška by byla do 6 metrů, přesto díky za tipy :-)
Jehličnany do zamokřené půdy?, 1.11.2014
Dobrý den, pozemek máme v oblasti s vysokou spodní vodou. Existují nějaké jehličnany vhodné do takové půdy? Když více zaprší, hladina spodní vody se zvedne a koreny by mohly nějakou dobu stát ve vodě. Díky moc za odpověď. Michaela
Co je to za strom, 24.10.2014
Dobrý den, ráda bych nejen podzimni barvy skumpy, ale zejmena pivabny habitus. mate nekdo tip? Napada mne jen aralie, ale ta se na podzim tak krasne nebarvi. Děkuji moc
Vypestovani nove ruje vlasate ze stare?, 21.10.2014
diky moc za rady :-)
Vypestovani nove ruje vlasate ze stare?, 21.10.2014
Dobrý den, lze vypestovat novy ker ruje vlasate ze stare? Stara je jiz prestarla a vypadala nevzhledne a radi bychom v zahrade tento ker ponechali. Serezali jsme ji predloni na podzim cca 50cm od země a vyrostly nove pekne pruty (bali jsme se... celý příspěvek >
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014
Děkuji, Lído, cylindriku jsem si teď také pořídila, ale ráda bych ty vyšší druhy. Miscanthus puprpurescens si musím pořídit, díky za tip!!! :-) Michaela
Acer platanoides drummondii v malé zahradě?, 7.10.2014
Ferdo Mravenče, kdyby existoval nějaký pořad z oblasti zahradničení á la "Ano, Šéfe", byl byste ideálním adeptem na to jej komentovat. Ráda bych se na něj dívala ;-) Každopádně děkuji za Vaše názory, byť jsou v tak "ostré" omáčce :-) Nějak... celý příspěvek >
Acer platanoides drummondii v malé zahradě?, 7.10.2014
děkuji, máme to však dost z ruky- skoro 200km. tady v oklí v MSK jsem nikde nic nenašla.
Acer platanoides drummondii v malé zahradě?, 7.10.2014
Díky, krásné, to mne těší. na hlavu, tzn, jak moc zkrátit od kmene jednotlivé vetve? at to zase nepreženu na kvedlačku ;-) a zřejmě na konci zimy?
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014
tak to byl teda kup, na pár měsíců do konce roku ;-)
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014
...koupila jsem tento víkend v Polsku, ale info k tomu žádné, ani cedulka. Kde jinde než do sklepa, nenapadá mě :-/ no uvidíme. Existuje vůbec nějaká červenolistá tráva, kterou lze přezimovat venku?
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014
myslíte? ach jo, takže vykopat, dát do sklepa a na jaře opět zasadit..ufff. nestačí přikrýt? Doufala jsme, že je to miscanthus :-/
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014 Obsahuje fotku
dalsi
Co je to za okrasnou travu?, 7.10.2014 Obsahuje fotku
další foto
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika