Příspěvky uživatele - 218.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tecumseh enduro XL 7HP - problém s palivem, 25.10.2010
Pane Stanko já tento motor používám přes dva roky na MKS-60.  Pokud pročtete diskuze, tak jsem tam o tom již psal. Ale mám další poznatky.  V červnu motor začal znova zlobit, houpal a při rozjezdu(záběru) zhasl, prostě nešlo se rozjet, při... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
Nechápu také p.z Lidlu, proč ten výrobek nevrátí do lídlu, dostane peníze(pokud nemají jiný), nebo dostane jiný. Pokud s ním budete žezat, pilovat rotavátorovat atd...  a porouchá se, nevidím problém. Lídl neposílá do smluvní... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 14.7.2010
Toto jsem řešil před 10roky, zvládá to pouze rotační sekačka s bočním výhozem, koš určitě ne!(myslím měsíc nesekanou trávu a Vaší cenovou relaci). Nevím proč se bojíte nesebrané(mulč i rot. sekačkou posekaná) trávy? Ta do měsíce zmizí. Typ... celý příspěvek >
Sekačka Partner - množství oleje, 8.7.2010
Ano ve vlákně "motor Tecumseh". Kdo neviděl neuvěří, myslím že nejsem diletant, protože jsem se pohyboval 35 let po autoservisech a změřit olej je základní věc.   Ale u mot. Tecumseh je to nad moje síly a pouze z 50% jsem si... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 7.7.2010
Vážený pane PP, asi netušíte co lidi "řidiči" dovedou- nalejou do svého MILÁČKA oleje po hrdlo a pak přivezou auto do servisu na odtahovce s tím, že auto nestartuje a že mu při servisu nalili málo oleje do motoru?!?!   Pane PP... celý příspěvek >
Pila Aram-Trade-Tools, 28.6.2010
Mohu připojit mojí reakci "léčba šokem"?     Asi čtyři roky nazpět můj již zesnulý otec koupil HQ číslo bohužel nevím, ale tehdy stála okolo 9tis.ve sleve (autorizovaný prodejce). Když s ní dorazil otec do... celý příspěvek >
BDR 581SL Bella nebo Vari Lucina?, 28.6.2010
Dakr FD2+DZS 125- na vysokou trávu "bomba"           Míra
Elektrické nůžky, 10.6.2010
Nůžky na živý plot v délce 20m asi neseženete!           Míra
Motor Tecumseh, 9.6.2010
Děkuji za odpovědi, ale asi jsem se špatně vyjádřil, tak ještě jednou.  Měrka je světle žlutá! Nalévací hrdlo je esovitě zahnutý, tzn.že, když vyndaváte měrku, tak se na více místech otře o krk nalévacího hrdla a pak ve spojení se žlutou barvou... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 9.6.2010
Pane složité to věru není, ale je vidět, že jste to na tomto motoru nezkoušel, nebo máte černý olej!    Bohužel na žlutý měrce je čistý olej hodně špatně vidět, věřte nebo ne. Ještě jste zapoměl napsat, zašroubovat, či... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 9.6.2010
Kdo má zkušenost s motorem Tecumseh Enduro 7 hp, poraděte.   Kdy a jak kontrolovat olej v motoru?  Jednak žlutá měrka a na ní čistý olej nejni vidět, 2) Kdy měřit?  Za tepla je tam oleje tak tak na rastru(min. oleje) a za... celý příspěvek >
Svoz sena, 8.6.2010
Pro pana dotazovatele,  mám před sebou katalog DAKR 2010-11.  Pohoná jednotka Panter FD-3 s adaptérem DZS 125 a sedačkou jsou optimální na Vaší louku a vlekem s 1m postraňkama to myslím odvezete na dvakrát mokrý a najednou polosuchý. Já... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 7.6.2010
Nedámi to a taky se připojím.  Olei-mak rozkousal 170cm trávu? Taková roste prý jenom v Rusku. Jakou používáte strunu, nebo 3-4 zubý kotouč?   A pak že Oli je na PRD-T!       ... celý příspěvek >
Stiga Turbo 50 S, 25.5.2010
Asi před 5ti lety dělala Stiga sekačku pouze s bočním výhozem a ta byla dělaná na přerostlou trávu. Osobní zkušenost (1/3ha sad). Vysoká tráva se nedá zbírat do koše, jednak se ucpává a každých 10 m je koš plný. Toto je podle mě optimální... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 25.5.2010
Pane PP.   Přečtě te si pozorně mé příspěvky, nikoho opravdu nenapadám, natož pana J.S. spíše si ho vážím pro jeho fundované příspěvky. Pravděpodobně si to špatně vysvětlujete.   Jasně jsem to napsal v posledním... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika