Příspěvky uživatele - 90.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Turkestánský brest, 16.5.2013
Dobrý den, já mám živý plot z turk. brestu již 3. sezonu a rozhodně mi nijak zázračně neroste, některé rostlinky nemají ani půl metru a ty nejvitálnější kolem 70cm... Hustoty se mi také nedaří dosáhnout... Co je špatně??? Hlínu jsem vylepšovala... celý příspěvek >
Tlakové myčky pro domácí potřebu, 28.4.2013
V lecčems s vámi souhlasím a pokud se myčky týká, nejspíši zvítězí Nilfisk. Je také v akci a mám na to už jen dva dny. Pokud se Mountfieldu týká, jimi prodávané myčky neznám, ale z předchozích let z dob, kdy trh se zahradní technikou nebyl... celý příspěvek >
Tlakové myčky pro domácí potřebu, 28.4.2013
Děkuji za reakci, ale touhle cestou jít nechci. Za 1200,-Kč to může být výrobek s životností tak na úrovni hračky pro děti. Za tyhle peníze nemůžete uvažovat o tom, že si koupíte trochu slušnější myčku, byť jen na občasné domácí použití a zároveň... celý příspěvek >
Tlakové myčky pro domácí potřebu, 27.4.2013
Dobrý den, dovolím se zeptat, zda někdo z čitatelů tohoto fóra nemá hlubší znalosti a poznatky o trochu slušnějších tlakových myčkách pro běžnou domácí potřebu (občasné mytí auta, terasy, dlažby atd). Kdesi jsem četl, že z hlediska použitých... celý příspěvek >
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 16.4.2013
Dobrý večer, Pepo nezlobte se, ale říkáte tady trochu bludy. Dnes již řada více či méně renomovaných výrobců nabízí materiálové alternativy skeletu (šasi) svých sekaček, tj.ocelový skelet, případně skelet hliníkový (slitinový) a Honda (ale i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika