Příspěvky uživatele - 52.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes pojídá hadry, 1.9.2011
má hlad a nedostatek pohybu (nudí se)
Hnojivo na růže, 20.8.2011
já dávám slepičinec skvašený nebo z průmyslových (nerad) NPK nebo Cererit ale také jsou speciální hnojiva na růže typu rosarin atd... můžete dát i kompost
Tetovací číslo, 11.7.2011
dobrý den chci se zeptat do kterého psího ucha se tetuje číslo (nebo je to jedno) děkuji předem za odpovědi Marcel Král
Klobásy se nedaří, 18.6.2011
k tomu dřevu-píšete, že dřevo má být suché a dosušujete-není to ztcela pravda -jeden starý řezník dělá doma klobásy a vím, že velká polena namáčí do vody (jsou příliš suchá) aby to právě kouřilo a nehořelo rychle Vím, že se teď pohrnou na mojí rady... celý příspěvek >
Čím krmíte?, 7.6.2011
Jak víte, že v granulích, které kupujete vy je dostatek vitamínů???
Čipování, 10.11.2010
mám stene NO s PP mohu ho dát jeste očipovat?? (chci mít jistotu třeba při ztrátě psa atd) děkuji Z.B
Pestrost kočičí stravy, 27.10.2010
 my dáváme kočkám kuřecí krky (uvařené, obrané) nebo kostry, ryby, játra a to vše s uvařenou zeleninou a to s rýží či těstovinami nebo s ovesnými vločkami a Kočky se mají k světu A kdo mi dokáže, že v granulích je vyvážená strava masa, vlákniny... celý příspěvek >
Zazimování růží, 22.10.2010
já jsem zase slyšel že před zazimováním růží se má přihnojit hořčíkem (kvůli odolnosti mrazu) akorát nevím jakým přípravkem- máte někdo název hnojiva, kde je nejvíce obsažen hořčík???
Ochrana dřevěného plotu, 17.10.2010
všechno drahé nemusí být kvalitní
Zazimování stromkové růže, 14.10.2010
dočetl jsem se, že stromkové růže je na zimu obalit geotextilií - co to je jak to vypadá... já stromkové růže (starší, neohebné) dodnes obaloval novinami a papírovým pytlem - ale připadá mi to málo proto bych chtěl zkusit tu geotextilii víte o tom... celý příspěvek >
Kotec - ohláška, 13.10.2010
dobrý den - budu stavět kotec pro psa výška 1,80,délka 3m a hloubka 2,5m -a proto se ptám -je třeba na stavební úřad ohláška (nebo obecný úřad)-bydlím na vesnici   - musí někde stavbu hlásit???
Mohu pokácet břízu?, 15.9.2010
no tak to máte pravdu- bych to došel jen ohlásti, že je suchá a by to věděly na úřadě a basta a sousedi at mi... a mám čisté ruce že jsem neprovedl nic proti předpisům za ohlášení nic nedám a mám čisté svědomí
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika