Příspěvky uživatele - 167.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obroušení dna bazénu, 17.5.2013
wapkou to půjde dobře jak z betonu, tak z dlaždiček, u staršího betonu počítejte s vymletím, takže nanovo pak natáhnout lepidlem.
Zakrytí hranice dřeva, 13.5.2013
moc pěkné, ale osm metrů je osm metrů a kytky sezonní záležitost.Pokud tam bude třevo stále po desetiletí, tak bych dal živý plot.
Kterak co nejefektivneji zkompostovat vetsi mnozstvi travy, 10.5.2013
ono záleží jestli je to kosou nebo sekačkou, kosou to trvá déle ale sekačkou je to hned.Dávám to po částech něco do kompostu něco kolem záhonu, abych zahlušil plevel kolem záhonu a jeho prorůstání do záhonu, na podzim to přihrabu a zaryji.Kompost... celý příspěvek >
Jak na mravence v kompostu?, 9.5.2013
Taky jsem chtěl doporučit vařící vodu, ale pokud to je v celém kompostu, zabije i žížalky a jiné brouky.
Jak na mravence v kompostu?, 9.5.2013
nezoufejte, po překopání se stav zredukuje, pokud přesejete kompost, taky nějaké mravence zahubíte, žížaly se nastěhují i z okolí a ty co se nerozmnoží... píšou, že se stejně narodí z celého "vrhu" většinou jen jedna.Po přesetí nebo prokopání zalejte... celý příspěvek >
Mšice na paprikách?, 9.5.2013
čím likvidujete mšice? Něco eko nebo "tvrdá" chemie? Já s ní zápasím ve skleníku každoročně a asi dělám chybu, že je nestříkám hned, když je jich ještě menší množství, papriky totiž jako bych zpomalil postřikem na bázi oleje, tak jsem začal s... celý příspěvek >
Okurky - salátovky, 9.5.2013
to osychání mi připadá že jsi zaléval po listech přes den, kdy je vedro a jsou spálené, nech to tak a uvidíš, okurka pustí další, když bude vzrostlá, můžeš je opatrně odstřihnout.
Jakou pilu do +- 8000, 20.4.2013
zdravím, to jsem se špatně vyjádřil nebo jste mě špatně pochopil, porovnával jsem 545 a 455 4,9 kg a 5,8 kg a výkon 2,5 a 2,6 a cena o 2 tis.více, jak to vidí s cenou a hmotností a že jsem chtěl 440- 4,4 kg a cena 8,5 tis oproti, kdybych koupil 545... celý příspěvek >
Jakou pilu do +- 8000, 20.4.2013
díky moc za porovnání pil, chtěl jsem kupovat pilu o řadu nižší, tak 1,6-1,8kw hq440 o 400 gramů lehčí... a peníze taky hráli roli, ale nakonec jsem se nechal ukecat na silnější a údajně už o úplně něčem jiném,(základ konstrukce pily, jako u... celý příspěvek >
Jakou pilu do +- 8000, 20.4.2013
zdravím, jak se díváte na výkon, cena a váha stroje... mám 455e Rancher a když porovnám s 545 tak je tato dražší ale lehčí-4,9- a o 0,1 kw slabší, ta moje se dost pronese, má 5,8 kg,..2,6kw... je šance že má větší masív tudiž by mohla déle vydržet?
Jakou pilu do +- 8000, 20.4.2013
když nemusím do servisu, jsem samo taky rád, ale mi řekněte, jak opravit japonce nebo i běžnou pilu, když se něco pokazí a jezdit do sevisu přes republiku se nikomu nechce a každý neumí brousit řetězy nebo měnit filtr nebo čistit karburátor.I... celý příspěvek >
Jakou pilu do +- 8000, 20.4.2013
na hitachi a ještě jedna japonská pila, jde samá chvála, ale zajistěte si servis, nevím jaké mají zastoupení v čr nebo jestli vám to spraví třeba ve stihlce, jinak co píšou recenze, že za solidní peníze pěkný výkon a některé vychytávky, jsou tu... celý příspěvek >
Jakou pilu do +- 8000, 20.4.2013
sám mám hq a pokud bych šel znova do pily tak stihl nebo hq... za ty peníze stihl 211,ale raději bych připlatil a kolem 2kW, hlavně aby byl prodejce a servis po ruce
Čerpadlo vs. vodárna vs. automat, 16.4.2013
mám membránovou ponorku z burzy z polska, jede dobře, ale je to hodně let, co je koupena a ani nevím, jestli se takové-docela kvalitní-ještě prodávají, je tuším ruská a stála pár stovek, ale při mytí je třeba mít zásuvku blízko, ať člověk nelítá sem... celý příspěvek >
Aký pilník na brúsenie retaze na dolmas 420 sc, 13.4.2013 Obsahuje fotku
a ještě jedna tabulka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika