Příspěvky uživatele - 232.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik zelenou skalicí po vertikutaci, 9.5.2011
Chtěl jsem stříknout celou zahradu, nejen za barákem, protože po vertikutaci se ukázalo, že trávy je hodně málo. Ale mechu se daří. A to jsem na podzim rozházel 500 kilo vápna na 2,5 tis m2. Problém je, že půda je chudá a hodně kyselá. Ještě čekám na... celý příspěvek >
Založení živého plotu?, 9.5.2011
Obyčejné smrčky jako se sází v lese. Jsou levné, odolné a za 3 roky máte 2metrový plot. Jenom musíte počítat s tím, že časem začnou dole opadávat. Máme 15 let staré smrčky stříhané a ještě mají jehličí až k zemi.
Dlhodobe odstranenie vsetkej vegetacie, 9.5.2011
Před pár roky jsem si to zjišťoval a nakonec jsem to zavrhnul. I když výrobce u několika přípravků tvrdil, že to zůstává v půdě v místě aplikace a nedochází k přesunu, tak lidi z praxe tvrdili něco jiného. Například postříkáte celou zámkovku, nebo... celý příspěvek >
Postřik zelenou skalicí po vertikutaci, 9.5.2011
Provedl jsem vertikutaci, po prvé po 5 letech od založení "trávníku". Za barákem na severu se ukázalo že to byl spíš mechovník :-). Přestože jsem na podzim rozhazel nehašené vápno, tak v některých místech mech roste vesele dál což znamená,... celý příspěvek >
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 8.5.2011
Ještě se dozvědět něco k tomu častému zatáčení a kličkování. Mě se na dakrovi nejvíc líbí ta výměna sekačky za mulčovač a naopak.
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 8.5.2011
Nemáte zkušenosti i s f-530 při sekání v sadu při častém zatáčení. Osobně mám trochu zkušenosti s mulčovačem vari. S dakrem jsem nemulčoval, ale na plácku před prodejnou bylo zatáčení znatelně obtížnější. Předpokládám že na trávě to bude lepší, ale... celý příspěvek >
Travní sekačka MTD PRO SPB 53 HW, 8.5.2011
To je jistý. Máte diesel, který chytá i bez žhavící svíčky.  Zkuste místo benzínu použít naftu, mělo by se to rapidně zlepšit :-)
Skleník z izolačních skel, 8.5.2011
Taky dělám skleník z dvojskel, ale na střechu dávám polykarbonát tloušťky 10mm, protože bych nerad vybíral střepy z hlíny.
Mulčovač Vari Huricane, 8.5.2011
Takže pro trávu ve které jsou kameny a různé kořeny je lepší ten výkyvný nůž. Napadlo mě, že by se dal používat pro sekání a následné zhrabování trávy, teda v případě že nebude tolik rozmělňovat.
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 8.5.2011
Díval jsem se v obchodě na oba a u dakru se hůře zatáčelo. Prý nemá v kolech volnoběžky, což by bylo únavnější při práci v členitém terénu, kde se pořád zatáčí. A panther s mulčovačem byla hrůza. Je těžký, má větší rozchod kol a zatáčení jde docela... celý příspěvek >
Mulčovač Vari Huricane, 8.5.2011
Nevíte na co se používá nůž výkyvný Hurricane F 530.1?
Co to muze byt?, 8.5.2011
Nevadí. Mě osobně vadí mechy na stromech, protože pod nimi je vždycky po sloupnutí mokrý flek. Takže poslední dobou stříkám zelenou skalicí a během několik dní je po mechu a lišejnícíh. Stojí to pár korun a nic se tím nedá skazit. Může se zároveň... celý příspěvek >
Co to muze byt?, 7.5.2011
Není to spíš lišejník?
Opadávající kůra, praskání větví a něco na listech, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Tyhle rány jsou těsně nad zemí. Zřejmě to okousali zajíci.
Opadávající kůra, praskání větví a něco na listech, 4.5.2011 Obsahuje fotku
Další poškození. V tomhle místě byla zřejmě dříve uříznutá větev.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika