Příspěvky uživatele - 109.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vertikutátor - kdo poradí, 17.1.2007 Obsahuje fotku
Firma Brill má v nabídce řadu Hattrick která kombinuje sekačku s provzdušňovačem, tzn jen jednou proběhnout zahradu! Mínus je že se jedná o kartáčový provzdušňovač který není tak účinný, naopak s ním čistíte trávník pokaždé, pokud chcete(dá se... celý příspěvek >
Ruční vřetenová sekačka, 17.1.2007
Zdravím a co takhle Brill? Kukněte se na www.brill.cz Mají v nabídce bezkontaktní vřetenové sekačky, aku... Však uvidíte sám. Slušný strojek    Zdeněk
rider z Mountfieldu, 17.1.2007
   Jednoho riderka  tady mám od Brillu, kdepak si ho nechávají asi tak dělat? S tím rozdílem, že kdyby si ho zákazník koupil u Mountfieldu měl by ruční převodovku, od Brillu za podobné kačky má Hydro, které Mountfield v nabídce třeba... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 13.10.2006
   Pánové, na prd je když se to tak vezme všechno. I ta Husqvarna má chyby i ten Stihl není nerozbitný, ale proč je někdo srovnává s něčím jako Oleomac? Srovnejte v automoilismu Fiata a Volvo nebo Mercedes. S tím že Dolmar v mých očích asi... celý příspěvek >
4-takt u krovinorezu, 13.10.2006
Já tedy nevím jestli se mi to zdá nebo co, ale kam tady kouknu tam se někdo chválí Dolmarem!    Stihl má největší 4-mix FS130 s výkonem 1.9kobylek, ale myslím že  VARI Honda má v nabídce nějáky ten 4takt, ale výkony ani cenu ze mě... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 13.10.2006
Ano pánové H235 se už nedováží, ale má nového nástupce H333 nebo 335, ale jestli někdo prahnete po staré dobré 235 tak řešením může být doprodej Jonsereda 2036, což je ona Husqvarna 235 v červené barvě. A Jonsered je momentálně za 14.990,-, ale... celý příspěvek >
Dakr - Panter - máte někdo s tímto strojem své zkušenosti?, 13.10.2006 Obsahuje fotku
     Bohužel k fréze nic moc nevím, je to letošní novinka, takže je ještě  moc brzo se ptát. Každopádně se jedná o dvoustupňovou frézu. Víc nevím, kromě ceny , záběru atd. prostě toho co se všichni dočteme v katalogu. Hlavně... celý příspěvek >
Dakr - Panter - máte někdo s tímto strojem své zkušenosti?, 12.10.2006 Obsahuje fotku
Jako prodejce a servisák Dakru ho můžu jen doporučit 1. je to český výrobek 2. má tak akorát silný motor 3. je ve své podstatě ještě pořád jednoduchý= nekazí se tak často naopak nic není tak růžové jak by se mohlo zdát , takže ať Vás ani... celý příspěvek >
Honda GCV135H-GCV160E Pomoc, 12.10.2006
Pozor s tímto jsem se taky setkal a vada byla ve vzduchovém filtru! Takže než se pustíte do mohutného seřizování zkuste jej sundat, jestli se situace nezlepší. Krásný den.
křovinořez Al-ko, 24.8.2006
Kašlete na to, vyhozené peníze. Šlape fajn, ale až se po... budete koukat, co na to stojí náhradní díly. í
vertikulator trávníku, 18.8.2006
Zdravím, takže pokud nevíte zda-li ten či onon, cotak koupit oba jmenuje se to Brill 28VE/RL stojí 3890,- a má obojí. Výrobce ho doporučuje na plochy asi do 500m2. Jinak další možností je koupě sekačky Brill řady Hattrick jež je v přední části... celý příspěvek >
Křovinořez do 6 - 7 tis. kč, 4.8.2006
Pravda Homelite je o ničem! Je spousta rádoby křovinořezů u kterých ušetříte 3tisíce ale vyhodíte jich 5, 6 z okna! Kontaktujte prodejse Husqv., Jonsereda nebo Sthlu, mají splátkový prodej a PORADÍ Vám s výběrem, obsluhou atd. a navíc sami Vám to... celý příspěvek >
Jaký křovinořez pro údržbu dvou hektarů pastvin?, 4.8.2006
Zdravím Vás, je opravdu nutné aby to byl křovinořez? Pokud se Váš pozemek nenachází v prudkém svahu a pozemek není moc rozkouskovaný doporučuju Vám spíš sekačku bubnovou. Představa toho že mi za zády vrčí mašina, tahat se s ní a pohyb a rychlost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika