Příspěvky uživatele - 103.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Tomáš Petro, 21.3.2011
Předloni jsem objednala spoustu fuchsií a pár trvalek.Trvalky přišly mizerné a několik jich nepřežilo.Fuchsie se zdály ok, ale po týdnu polivina začala z neznámých důvodů opadat a hynout.Pokusila jsem je zachránit, ale zjistila jsem, že mnohé nejsou... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 20.3.2011
Tak já viděla v pondělí 14.března dokonce první ještěrku.Asi taky číhala na jaro.Doufám, že se stihla zase řádně zazimovat, protože v sobotu ráno jsme se probudili s asi 5 cm sněhu. Květy vilínu a crocusů sice odpoledne krásně vynikly, ale byl to... celý příspěvek >
Netýkavka nevyklíčila, 7.3.2011
O diascii nevím, ale dívejte se pozorně na zadní stranu sáčku se semeny.Uněkterých přímo píší, že klíčí na světle.U jiných si všimněte obrázku s výsevem -zem=rovná čára. Taky jsem na to přišla až po několika chybách, kdy jsem semínka zasypala jemně... celý příspěvek >
Číhání na jaro, 6.3.2011
Konečně jsem se dočkala, dneska vykvetl první kvítek talovínu, vilín už je taky obsypaný kvítky.Jinak se všechno jarní kvítí snaží překonat stále ještě zmrzlou půdu.Zbytečky sněhu jsou už jen místy na vřesovišti.Dneska v poledne se zatáhlo a spadlo... celý příspěvek >
Netýkavka nevyklíčila, 6.3.2011
Netýkavka klíčí na světle, semínka se tedy nezasypávají zeminou.Neudělal jste tuto chybu? Bláža
Hrášek ve skleníku, 14.2.2011
Pokud to chcete zkusit, vysela bych ho hned.Před několika lety byl velmi hezký únor a já vysela hrášek na záhon.Velmi se vydařil, i když se pak ještě značně v březnu ochladilo a hrášek už byl venku.Mám zkušenost, že za vedra až neroste tak dobře.Ve... celý příspěvek >
Zničení trvalky, 11.2.2011
A co jít na to opačně.Nechte rostliny růst.Bratr bude mít radost, možná nebude sázet další v takovém množství.Určitě přežijete i nějakou kytku uprostřed trávníku. Možná se uklidní a budete spokojenější oba. Bláža
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 5.2.2011
S chemickými přípravky nemám žádné zkušenosti, snad Vám pomohou.Z vlastní zkušenosti ale vím, že žádné babské rady typu vlasy ap. nefungují.Jen pořádně vysoký plot. Nechci Vás strašit, ale pokousané tuje Ván asi špatně obrazí.Srny mají asi nějaký... celý příspěvek >
Crinum powellii, 29.1.2011
Křín jsem koupila jako Crinum Powelli, má cibuli a myslím, že je to ten na fotce.Letos jsem je odnesla do sklepa a nezalévám.Jelikož měly stále zelené listy, bála jsem se je seříznout a jsou téměř stejné, jako před zazimováním.Samozřejmě nezalévám,... celý příspěvek >
Sloní noha, 23.1.2011
Není přelitá? Taky Vám mohla namrznout. Zkuste přesadit, odstranit špatné kořínky a hlavně nějakou dobu nezalévat. V zimě se tyto rostliny často přelijí a chovají se, jako by měly vody nedostatek. Taky má ráda poměrně teplo. Snad jsem pomohla aspoň... celý příspěvek >
Bougainvillea v zimě, 12.1.2011
Taky mi letos opadaly všechny listy.Zalévala jsem jen mírně a před vánocemi jsem rostliny sestříhla.Už pustily nové listy.Mám je už několik let a doposud nejsem schopná říct, proč někdy listy zůstanou a jiný rok je rostlina zhodí.Pokud ji ale... celý příspěvek >
Máta - hodně silná?, 24.11.2010
Mám panašovanou mátu, nevím jaká je to odrůda.Koupila jsem ji jako okrasnou trvalku.Velmi silně voní, řekla bych až smrdí. Někdy, když pracuji blízko a zavadím o ni, nebo ji stříhám, dělá se mi až špatně. Jiný druh máty jsem dostala jako dárek k... celý příspěvek >
Dvoutvarka zazimovani, 21.11.2010
Dvoutvárka je letnička, takže se musí každoročně vysévat na jaře.Posbírat semena je již asi pozdě.Jinak si je můžete každoročně sebrat a vysévat pak v dubnu přímo na záhon. Bláža
Slunečnice, 10.11.2010
Mé okrasné slunečnice letos nevytvořily téměř žádné semínka.Asi za to mohlo to podivné počasí a nedostatek možnosti opylení. Divila jsem se, že ty moje lumpačky letos slunečnice moc neloupou a když jsem si chtěla uchovat pár semínek pro příští rok,... celý příspěvek >
Pěstování amarylis po odkvětu, 8.11.2010
Každopádně odstřihněte po odkvětu květní stvol a pěstujte dále.Listy dodají květině sílu pro další kvetení.Mé amarylisy kvetou v březnu, pak je dále pěstuji doma a když již nehrozí mrazíky, dám je na stinné místo pod keře.Tam je nechávám až do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika