Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 28.8.2011
Pěkná úrodička, já mám již taky sklizeno. Min. polovina úrody schnila na stromě a opadala.
Co Vaše réva? (rok 2011), 28.8.2011 Obsahuje fotku
Právě probíhající vinobraní...
Choroba rajčat?, 27.8.2011
Možná bych ještě vyzkoužel Ridomil Gold MZ Pepite, má ochranou lhůtu pár dní a pokud píšete že jsou skvrny zaschlé, tak by se snad dalo něco zachránit. Já si včera všiml na některých mých rajčatech plísně, ale jak píšete, skvrny jsou zaschlé.... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 26.8.2011 Obsahuje fotku
Sklidil jsem pár plodů ať je o víkendu co mlsat. Mezi nimi je i rekordní Bečka medu s 12ti kg. Bohužel melouny jsou vystaveny prudkému slunci a dochází k jejich "spálení", patrné je to na Moon and Stars.
Choroba rajčat?, 26.8.2011
Plíseň bramborová na rajčatech.
Melounoviště 2011, 26.8.2011
Zleva - Crimson Sweet, pruhovaná pozdnější úrodná odrůda 5-10 kg, Ogoněk (Fire) je velmi raná odrůda, tmavě zelená slupka, 3-5 kg. No a to žluté je cukrový meloun, na obalu je napsáno Kriničanka velmi ranná.
Perenospora na plodech, 25.8.2011
U mne vosy a spol. zlikvidovaly ještě ne zcela zralou Arkadii.
Melounoviště 2011, 25.8.2011
Tak to je vyrovnaný letošní rekord! Blahopřeji! Je to Crimson a byl roubovaný? Díky. Mirek
Melounoviště 2011, 21.8.2011 Obsahuje fotku
Vylepšení počasí znamená nestíhání konzumace rychlezrajících melounů, začal jsem plody i rozdávat.  Přidávám pár dalších fotek. Před čtrnácti dny opět rostliny odkvetly a mají další spoustu malých plodů rostoucích o závod. Končí broskve, réva je... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 19.8.2011
Perun je odrůda která vypadá lépe než chutná.
Burčák 2011, 19.8.2011
Tak dnes proběhlo první okoštování, přímo ve sklípku v Novosedlech, burčák z odrůdy Irsai Oliver, natažený přímo z demižónu. Jelikož mám rád slaďoučký tak tento hodnotím slovy "již trochu řízlý".
Nejchutnější rajčata, 18.8.2011
Na 24 hodin je dávám vykvasit, pak v cedníku propláchnu a usuším.
Nejchutnější rajčata, 18.8.2011 Obsahuje fotku
Již jsem to tady jednou dával jako zajímavost. Jednu rostlinu Tomatoberry Garden F1 jsem vysadil na terasu pro odebrání semen, druhá rostlina byla mezi ostatními rajčaty, rozdíl je více než patrný. Vloni jsem odebral semena ze sladké Ďevočky F1 a... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 18.8.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes sklidil zatím největší a nejsladší plod.
Granny Smith, 17.8.2011
Jak jsem již uvedl výše mám je na drátěnce druhým rokem a jako opylovač mi byl doporučen Goldstar, bohužel je částečně napaden (plody) strupovitostí a přitom by měl být odolnější. Goldeny Del. jsem i z tohoto důvodu vyklátil.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika