Příspěvky uživatele - 211.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky, rajčata na vatě?, 20.1.2014
Jsem naprosto spokojen s výsevem do agroperlitu.Plastové misky vložím do sáčků z mikrotenu a počkám až mají rostlinky první dva lístky, pak přepikýruji do substrátu.Z agroperlitu není problém jednotlivé rostlinky vyjmout, bez poškození kořenového... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 20.1.2014
Proto budu až do konce života tahat těžkou mrchu, co kdyby jednou bylo potřeba mít 24 palců lištu a 5 kW výkonu, abych sousedovi dokázal jak mi to řeže!!! Tady je to spíše o úvaze a rozumu, než o pile.Cena, váha ,technika, moje fyzička,... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 20.1.2014
Pokud to má být pila na údržbu sadu, přimlouvám se za 35C,3/8 řetízek na liště a nízká hmotnost pily je výhodou.Na tuto údržbu mám Stihl 180,nebo D 100.Pokud by to měla být pila na palivové dřevo, tam už bych šel při větších průměrech do 420cs, jinak... celý příspěvek >
Jonsered 2245S, 19.1.2014
Vemi pěkně a polopaticky vysvětleno, jeden z mála příspěvků, kterých by tu bylo třeba více!!! Za mou osobu děkuji...
Udírna, 17.1.2014
Zateplit kouřovod můžete nejlépe čedičovou vatou, proč zbytečne ochlazovat teplý kouř z ohniště (hospodárný provoz, méně dehtu).
Stihl 261, 17.1.2014
Jsou dvě možnosti, nedat do benzínu olej, přejet traktorem... no pak ještě jedna, půjčit sousedovi!!!
Zacoudene a nahorkle maso, 17.1.2014 Obsahuje fotku
Problém, který zde řešíte, je způsoben předymenzovaným ohněm(kouřem),v ohništi a nedostatkem odtahu z udírny.Kouř se kondenzuje na mase, vzniká dehet a víc se na tom vymyslet nedá.Pokud hoří moc dřeva v ohništi, které nemá patřičný odtah, vzniká... celý příspěvek >
Koza na řezání dřeva, 14.1.2014
Mám na to zcela opačný názor, řežu stejným způsobem, akorát elektrickou pilou.Rozměry špalků mne nikterak netrápí, umím si s tím poradit (nejdou na výstavu.ale do kotle).Zvuk cirgule přímo nesnáším a sousedé jsou také radši, když nemusí poslouchat... celý příspěvek >
Řetezová pila - smíchaný olej M6AD + ekologický, 12.1.2014 Obsahuje fotku
Když už jsme došli tak daleko s tím olejem pro lišty pil, mám otázku: používáte někdo tento olej a jaká je jeho cena a dostupnost. Díky za odpověď.
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
Docela se chvílemi bavím vašimy názory, opravdu si myslíte, že je nutno mít profi pilu?Děláte pro sebe v úkolu, nebo jak to mám chápat?Dvacet let mi stačila Dolmar 100 na veškerou práci(jiné pily nebylo) a zvládla vše. Dnes jak to čtu doporučili... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 6.1.2014
Baterie se nesmí odpojovat, pokud je altelnátor v chodu, je možné, že se vám podařilo odpálit diody v usměrňovacím můstku.Bez přeměření více neporadím.
Jak naložit maso na uzení, 5.1.2014
To na co mě upozorňujete vím, chtěl jsem tam vložit pouze tu stať s rozvlažením masa, bohužel jsem si asi špatně uložil oříznutý text.
Jak naložit maso na uzení, 5.1.2014 Obsahuje fotku
Léta postupuji dle tohoto k plné spokojenosti:
Základní nastaveni karburátoru Husqvarny a Stihl, 5.1.2014 Obsahuje fotku
Dosud jsem si vystačil s tímto:
Jak naložit maso na uzení, 5.1.2014
Děkuji všem, co odpověděli, plus,mínus s jejich názory souhlasím.Nezabíjím sice tolik prasat jako je zde uváděno, ale mé zkušenosti jsou už jaksi také mnohaleté, podpořené o poznatky řeznických mistrů uplynulých mnoha let.Uzené je delikatesa dělaná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika