Příspěvky uživatele - 113.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boscova lahvice - doslova, 7.9.2008
No, ono je složité takto pěstovat cokoliv, už jen najít vhodnou odrůdu aby nezhnědla a odtrhnout ji v pravý čas trvá několik let. Popravdě, Boscova není nejideálnější, ta pravá mi letos nezarodila. Co se týče té litrovky na počet panáků máte pravdu,... celý příspěvek >
Boscova lahvice - doslova, 30.8.2008 Obsahuje fotku
Jiná alternativa pěstování...
Kanadska merunka, 28.8.2008
Dobrý den, mám tři, Harlayne, Harval a Sundrop. Je to slušný průměr, ale na odrůdy maďarského typu a Velkopavlovickou zdaleka nemají.            Zdarvím
Veharda, 4.7.2008
Vžený pane Jurák, mezi několika odrůdami mám i Vehardu, zraje zhruba 5 dní před Velkopavlovickou, někdy i zároveň, je to dáno rokem a rozdíl 5ti dní u meruněk nijak nevnímám. Co se týče mrazuvzdornosti v květu, je popisovaná jako vyšší s postupným... celý příspěvek >
Vyber odrudy - stredni cechy, 1.7.2008
Meruňky začínají plodit 3.-4. rokem někdy i dřív což není ideální stav, takže příští rok zřejmě ochutnáte první plody.           Zdravím
Jak jste na tom se rzí hrušňovou?, 22.6.2008
Slyšel jsem v minulém roce rostlinolékaře v TV, že je to až několik kilometrů.
Kadeřavost broskve - co s tím teď?, 22.6.2008
Pravda.  A pokud je to možné (někteří přispěvatelé), neskačte doprostřed diskuze o měsíc zpět. Noví čtenáři Vám budou vděčni.
Divné třešně, 20.6.2008
Pane Honzo, přesně toto téma s totožným názvem jsem dnes chtěl založit, jste rychlejší, ale o to nejde. Jisté podivnosti jsem už nastínil v tématu " Jak zrají rané?" Letošní vývoj úrody třešní u mě (jM) vypadal slibně, ale ve finále... celý příspěvek >
kácení třešně, 17.6.2008
Před mnoha lety jsme chtěli vykopat 50 let starou odešlou Hamrli (Amarelku). Celé léto o víkendech - kráter o průměru 6m - hl. 1m - kořeny od kmene síly stehna, pařez se nepohl. Za láhev kořalky nastoupil tehdy nejsilnější Zetor, přerval řetězy,... celý příspěvek >
řez mladá třešně, 16.6.2008
Právě teď po sklizni je ideální doba.
Plašič na špačky a jiné ptáky, 16.6.2008
Zkuste cédéčka. Fakt dobrý!
Plody předčasně opadávají, 10.6.2008
Ještě k plesnivění, jedná se o moniliovou hnilobu, na postřik přípravky Dithane a Baycor je pozdě (dlouhá ochraná lhůta). V této době doporučuji Horizon-ochraná lhůta je tuším jen 7 dní.          ... celý příspěvek >
Plody předčasně opadávají, 10.6.2008
Meruňce se nejlépe daří v lehčí propustné hlinito-písčité, nebo písčito-hlinité půdě. Neprospívá jí těžká kyselejší vlhká půda a nedostatek vápníku - platí pro podnož meruňkový semenáč. a myrobalán. Na takových půdách se kořeny zadusí... celý příspěvek >
Švestka - škůdce - (ale jaký?), 7.6.2008
Přečtěte si příspěvek hosta 76.122 z 26.5.
Poradíte?, 7.6.2008
Je to tak - Voška - Mšice. Dočetl jsem se, že Mšice švestková je pěkná potvora, jiné druhy 1. generace odlétají koncem jara na náletové stromy a keře, ale tato a její další generace se až do podzimu stěhují na slivoně, někdy i na broskve i meruňky.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika