Příspěvky uživatele - 118.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka na vysokou trávu, 16.6.2009
sekačky na vysokou trávu dělá i Motor Jikov a jsou více české než ty z vari
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 25.5.2009
no dobře 100 % nepřesný, hovorový, ale sedí (20 ml vs 40 ml) Trochu více oleje nevadí, to je fakt, ale pokud se dá místo 20 ml 40 ml, tak podle mě nepojede. Svíčka bude černá velmi rychle
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 25.5.2009
no možná motor stavěnej na jiný poměr je neodborný, nepřesný termín, ale pokud má jeden v manuálu psáno 1:25 a druhý 1:50, tak asi na poměru záleží a pokud bychom poměry prohodili, tak první poškodíme a druhý slušně zaolejujem. Pokud by nebyl... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 25.5.2009
to tahle obecně říci nejde. Pokud je motor stavěnej na poměr 1:25, tak se nic nezanese. Třeba starý PF 62 - tam byl poměr 1:20 nebo 1:25 a jakmile se trošku prohřál, tak nekoučila vůbec, až byl chvílema dojem, zda tam olej vůbec je. Sice to není ke... celý příspěvek >
Motorový olej, 30.4.2009
ohledně ceny: koukal jsem na eshop a litr 80 PP stojí (bez DPH) 60 Kč, 90 PP 64 Kč bez DPH, rozdíl ceny není zas tak moc, i když 37 l je nějaký objem. Pojedu pro stáčený (co bych dělal taky s milionem prázdných flašek), takže bych odhad cenu nižší... celý příspěvek >
Motorový olej, 30.4.2009
Traktor je v provozu od konce března do konce října, max. půlky listopadu.
Motorový olej, 30.4.2009
když jsme u těch výměn, co do převodovky - 80 PP/80 W?
Rotační sekačka, 22.4.2009
dvoutakty se pořád vyrábí, jezdí na bubnových sekačkách z Jikovu. Na rotačkách jsem je už neviděl, ale bubnovku s dvoutaktem jsem koupil vloni a spokojenost
Motorový olej, 2.4.2009
Budu měnit motorový olej v Zetoru 4011, v současnosti je tam M6AD. Mám ho nahradit něčím lepším nebo dát zas ten samý? Traktor je v provozu od konce března do konce října, max. půlky listopadu.
Dvoustupnová spojka, 26.3.2009
dvojúčelová spojka je v traktorech proto, aby pracovní nářadí poháněné např. přes náhon traktoru pracovalo i pokud přeřazujete rychlost. 
Ceny zahradní techniky, 11.3.2009
neřek bych, že cena se nějak výrazně změní, zahradní technika není spotřební zboží, které lze jen tak dovézt zrovna z oblasti, kde je nižší cena, navíc se nekupuje jen tak a na pár let. Většinou se jedná o dlouhodobou investici, kterou musíte... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 10.3.2009
kácet je blbost. Jde jen o prachy, holt je třeba dřevo na palivo a stromy taky přkáží při sekání trávy kolem silnic (někdy i 2 x ročně). Když se začínalo před lety kácet, argument silničářů byl, že jsou blízko silnice a ohrožují provoz i komunikaci.... celý příspěvek >
Dvoububnová sekačka, 10.3.2009
v případě jednobubnovky se to řeší směrem sečení (tj. hází vpravo, plocha se seče postupně po obvodu proti směru hodinových ručiček). Plachetka problém sice řeší, ale např. u jedobubnovky je umístěna tak, že přesahuje šířku záběru, tj. jede částečně... celý příspěvek >
Dvoububnová sekačka, 10.3.2009
jasný, tohle jsem taky četl. Ale nějak nemůžu pochopit: vyšší tráva, neprojde mezi bubny, tak se změní směr otáčení a trávu naházím do neposečeného porostu? Tzn. bude jí tam ještě víc než při prvním průjezdu a sekačku bude úplně v konci, neboť trávy... celý příspěvek >
Dvoububnová sekačka, 9.3.2009
Sleduji zdejší fórum, v poslední době hlavně souboj argumentů pro jednobubnouvou a dvoububnovou sekačku. Řekl jsem si, že přidám téma k diskusi. Situace je následující: jednobubnovka hází trávu do strany, dvoububnovka do řádku uprostřed. Na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika