Příspěvky uživatele - 118.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Český výrobce motorů rotačních sekaček, 6.8.2010
motory jsou dělaný, stejně jako všechno ostatní zboží, na spotřebu, tj. aby přežilo záruku a to úplně stačí. Vůbec nezáleží, zda je o motor, televizi, pračku, žárovku. A to ani neuvažuji napodobeniny nářadí a nástrojů, co se občas objeví v... celý příspěvek >
Český výrobce motorů rotačních sekaček, 6.8.2010
na zahraniční výrobce motorů mám trochu rezervovaný názor, cca před 5 lety mountfiled sehnal pro sekačky líza, blanice motory někde v cizině za pár korun (Jikov mu dělal vše mimo motoru) a životnost 2 motorů z této série, o kterých vím, byla 3 a 4... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 13.7.2010
samozřejmě, že výkonnější motor je vždy lepší než slabší, takže ano, 190 ccm je mnohem lepší než 135 ccm
Sekačka pro louku ve svahu, 13.7.2010
přesně tak, dík za upřesnění, samozřejmě myšleno tak, že max. sečitelnou výšku tráva přesáhne dřív než za měsíc.
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
vyšší trávu, ale ne o moc. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud je tráva přerostlá, je úplně jedno, jestli máte motor 5,5 HP nebo 7 HP. Samozřjmě k většímu výkonu si můžete víc dovolit, ale určitě to není, že slabší varianta vemu trávu 15 cm a silnější... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
i jízda na půl záběru bude příliš zátěž na motor. Jedině jezdit 2x, tj. 1x po zadních kolech, udělá se velký strniště a pak ještě jednou přejet a strniště normální. Viděl jsem to u souseda, kterýmu na jaře dííky počasí přerostla tráva. Od pohledu... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
přidám se do diskuse, snad nebude 77:50 vadit, že začnu přidávat reakce do jeho vlákna. Díval jsem se po netu a např. zde zmíněná sekačka TORO 48 SD ADS má na stránkách mountfieldu uvedenou výšku sečení 2 - 10 cm, přičemž je uvedeno, že "Optimálně by... celý příspěvek >
Jaký koupit traktor?, 7.6.2010
jo, nechají se sehnat, ale už to budou pouze skladovky. Např. soused marně shání takovou drobnost jako výfuk...
Jaký koupit traktor?, 7.6.2010
určitě 4011, první člen UŘ I, náhradních dílů je mnoho, pořád se vyrábí, spousta dílů se nechá používat i ze silnějších traktorů (UŘ I končí Zetorem 77xx). Z 50, pokud myslíte Supra, bych nebral výrazně těžší, vyšší spotřeba paliva, náhradní díly se... celý příspěvek >
Proč usychá višeň?, 1.6.2010
usychání se mohlo zpomalit, protože sice prší, ale ochladilo se, takže choroba se nešíří. Rozhodne co se stane, až se oteplí
Baycor 25 WP, 1.6.2010
no to rozhodně ne, plně souhlasím s názorem xx.xx.77.50, že návod u Baycoru by bylo dobré přizpůsobit novým podobám květnů a začít postřikovat již v době květu poprvé. Velkým problémem je počasí, kdy prší několikrát denně, těžko se hledá počasí bez... celý příspěvek >
Feromonové lapače, 31.5.2010
Rád bych letos zkusil trochu ekoochranu stromů, tam kde je to možné. Napadlo mě zkusit feromonové lapače (Deltastop CF) proti obaleči švestkovému. Nemáte někdo zkušenosti, jak účinná ochrana to jest a zda lepové desky vydrží letošní počasí s častým... celý příspěvek >
Proč usychá višeň?, 31.5.2010
dle mě pomůže postřik Baycorem. Aplikuje se poprvé 3 - 4 týdny po odkvětu. Osobně se mi pomocí něho podařilo v minulém roce zachránit 4 stromky z 5 napadených a to jsem stříkal až v červenci (napřed podcenil chorobu, pak bylo nevhodné počasí)
Baycor 25 WP, 31.5.2010
Dobrý den, jak dlouhý odstup mezi postříkem a dešťovými srážkami musí být při aplikaci Baycoru? V letošním roce docela podstatné info, které však výrobce nepovažuje za důležité a v příbalovém letáků (narozdíl od výrobců jiné agrochemie) neuvádí.... celý příspěvek >
Kdy odstranit, 6.4.2010
Zdravím zdejší odborníky a nadšence. O víkendu jsem při obhlídce případných škod po zimě v sadu objevil zarostlé pletivo v jedné postranní větvi u švestky. Švestka je cca 10 let strará, postranní větev je cca 15 mm v průměru, zarostla do pletiva,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika