Příspěvky uživatele - 111.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pěstování orchidejí, 8.7.2008
Dobrý den.Já si myslím, že z vaší strany k chybě nedošlo, na to je moc brzy, orchideje rostou velice pomalu a chyby se projeví až za několik měsíců.Opadávání poupat bývá zpusobeno radikální změnou teploty, nebo podmínek, světlo,vlhkost a další... celý příspěvek >
pokojové květiny, 19.6.2008
Já pěstuji na jižním okně mučenky, bez problémů kvetou i plodí,
Proč nemá lačkovka lačky, 19.6.2008
Díky vyskouším.Mám ji v původním substrátu, koupila jsemji loni na dnech tilancií v Choteči.
Nový traktůrek Alko T 750 (B&S), 19.6.2008
ALKO T 750(B&S), je černý se stříbrnými doplňky. Chci sekat 2700m2. Bude na to stačit? V Rakousku je cenově velmi výhodný, tak si ho chci dovézt, cena asi 38.500,- při 3 leté záruce. Mám do toho jít?
John Deere, 19.6.2008
Soused koupil ALKO T 750(B&S). Traktor je černé barvy se stříbrnými díly, s motorem B&S a je velmi pěkný. Dal za něj 1.530 euro. V přepočtu 38.500,-. Záruku má 3 roky. Koupil jej v Rakousku a já jen tiše závidím. Máte někdo zkušenosti s... celý příspěvek >
Proč nemá lačkovka lačky, 17.6.2008
Mám ji ve velkém skleníku, okolo ní a pod ní je bujná vegetace, takový prales, ráno a večer polévám celý skleník včetně opěrné zdi a podlahy vodou.Loni jsem ji měla pověšenou v obyváku u okna na jih, pod ní a okolo ní jsem měla plno květin a to... celý příspěvek >
množení orchideí, 17.6.2008
Já loni vlétě množila dendrobium nobile a na jaře mě už vykvetla.Mladá rostlinka musí mít minimálně 5kořínků.Letos budu mít velké množství dendrobia stardust
Proč nemá lačkovka lačky, 17.6.2008
Denně rosím ji i celý skleník.Pudu má kyselou.Už jsem pročetla a nic nepomáhá.Jinak je obrovská a stále roste
Kdy rozmnožit vandu, 17.6.2008
Mám doma vandu, která se prodává v baumaxech.Ve spod ji vyrostla nová rostlinka, kdy ji mám oddělit.Pěstuji ji ve váze bez substratu a daří se jí
Proč nemá lačkovka lačky, 17.6.2008
Ahojky, již druhým rokem pěstuji masožravky.Mam, ale problém s láčkovkou.Láčkovka pěkně roste, je ale nedělají se jí lačky.Mám ji ve skleníku, takže by měla mít dostatek vlhkosti a světla.Jinak ji pěstuji dle pokynů literatury
vlastní mrkev x kupovaná, 15.6.2008
To micuko, zatravnit zahradu dá více práce, než mrkev. Když budete chtít pěkný trávník, musíte každý den zalévat, dvakrát týdně sekat, jinak budete mít zprahlou hnědou savanu.
Zahradní traktůrek, 11.6.2008
Osobně mám Husqvarnu CT 151. Jsem naprosto spokojen.
I toto je Mountfield, 17.5.2008
Přeji vám, aby s tím někdo pohnul, ale v tom našem Banánistánu jsem spíš pesimista.   
kompresor olejovy nabo bezolejovy, 8.5.2008
Malý dotaz. Jaký olej používáte do tzv. marketových olejových kompresorů? /24l, 8bar, 1500W/  Díky.
Hlinikove zebriky, 6.5.2008
Sílu stěny budete těžko měřit. Pro dobrou orientaci slouží váha jednotlivých typů a délek. Např. 3x11 hobby váží asi 18kg. Do google zadejte např. žebříky. Potom můžete porovnávat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika