Příspěvky uživatele - Brasica1

Nekvetou mi orchideje, 12.10.2010 Obsahuje fotku
Já je mám v průhledných květináčích se zvýšenýn dnem zalévám tak asi každý 10. den je přímo na okně kde nesvítí moc slunce a vykvetly všechny a kvetou už čtvrtý měsíc
Jak se zbavit krtka, 5.10.2010 Obsahuje fotku
koupila jsem plašiče TV produktt.dva roky to fungovalo, krtci se odstěhovali, aĺe potom si asi zvykli a zase se vrátili, kočky jim asi nevadí mám dva kocoury a všichni moji sousedé mají také kočky ale krtky asi nechytají jediné co se mi osvědčílo... celý příspěvek >
Aka je to rastlina, 2.10.2010
Je to Scindapsus lidově-Blázen-asi proto jak rychle roste a je úplně nenáročná
Kavovnik, 24.9.2010
potřebuje světlé stanoviště, ale ne přímé slunce.Mám ho u severo -východního okna mám ho už asi 15 let a má přes dva metry kvete i plodí. zalévám ho vydatně ale vždy když substrát vyschne. V pokoji je celoročně, nijak ho neletním udělala jsem to jen... celý příspěvek >
Řebčík královský, 18.9.2010
ted je ideální doba na koupi řebčíků, Já je mám na jednom stanovišti už asi 15 let a stále kvetou měla jsem jenom oranžové letos jsem zasadila žluté tak se budu těšit na jaro jestli vykvetou
Keře, které budou vonět, 17.9.2010
Na začátku jara lýkovec, potom pustoryl, v květnu šeřík, letní večery -zimolez a jestli chcete vůní hodně přisadte ke keřům letničku-nocenku a do nádob andělské trumpety
Lilie z marketu, 17.9.2010 Obsahuje fotku
zasadte je ven.Já jsem všechny lilie, které jsem dostala zasadila a na jaře vyrazily a kvetly, můžete je pro jistotu na zimu ještě zakrýt
Přezimování canny, 16.9.2010 Obsahuje fotku
canna nesnáší mráz já je přezimuji v nádobách a na jaře přesadím do nové země
Obrázky Clematisů, 16.9.2010 Obsahuje fotku
moje clematisy
Zázraky v zahradě, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Před bouřkou
Kde sehnat cibule?, 25.8.2010
V září bývá docela velký výběr cibulovin v OBI a mívají akce, že nejsou ani moc drahé
Slimáci, 23.8.2010
ted jsem četla radu jak na slimáky v časopise Moje zahrádka rozpůlit meloun a sbaštit vnitřek a půlku melounu zahrabat do záhonu nalít pivo slimáci přilezou za melounem opijí se pivem a utopí se za týden sbaštíte další meloun atd...
Magnolie - pěstování a střihání, 13.8.2010
přesazovat 5 letý strom bych moc nedoporučovala, i když pokud je to nutné tak zkuste vykopat co největší bal do připravené jámy nalít několik kyblíku vody a potom zasazenou magnolii často zalévat myslím že ted by mohla během září a října ještě do... celý příspěvek >
Zvláštní exotický keř, 12.8.2010
Myslím, že je to Thevetia peruviana, tato dřevina pochází z karibské oblasti a Sřední Ameriky.Má vonné květy a občas se mu říká žlutý oleandr patří do stejné čeledi jako oleandr-toještovité a také je  jedovatý= z latexu i semen.Na Yokotanu se... celý příspěvek >
Poraďte, co to roste v trávníku?, 12.8.2010
amarant prý neobsahuje lepek.takže mouka z něj je dobrá při bezlepkové dietě
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika