Příspěvky uživatele - ladaalb

vysev levandule, 28.3.2009
dobrý den, koupila jsem si semínka levandule. na obalu bylo uvedeno že vysevat se ma v březnu. tak jsem to vysela. mam to na okně. nevím za jak dlouho vyklíči a chtěla bych se zeptat zda jste to už někdo zkoušel. jinde jsem se totiž dočetla že už... celý příspěvek >
lze ted sazet jahody, 20.3.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zde existuje odruda jahod, které lze sazet už nyní, nebo v nejbližší době. předem děkuji za rady
jak zničit pařez, 14.3.2009
dobrý den jak lze zabit pařez před necelými 2 roky uřezané mirabelky. roste u chodniku a nelze jej okopat. přichazi v uvaha nějaka chemická likvidace, ale zatim jsem našla pouze takové které musi byt zakončeny podpalem stromu což nepřipada v uvahu... celý příspěvek >
konvalinky, 13.3.2009
dobrý den, protože mi na teto diskuzi pomohlo hodně lidi s jiným dotazem, mam tu hned další týkajici se konvalinek. chtěla bych si je zasadit na předzahradku do ulice. take tam planuji ještě par keřu rododendronu. 1) tak mě zajíma zda tahle dvojka... celý příspěvek >
rododendron, 11.3.2009
všem moc děkuji za rady. Keř je ostřihany, kolem něj jsem odebrala zeminu, nahradila ji novou a zdravou rašelinou s hnojivem. Neni ostřihaný radikalně. bala jsem se aby z něj něco zbylo. snad to zvládne ještě jednou děkuji
rododendron, 11.3.2009
budeme předzahradku oplocovat.takže hafanum bude vstup zakazan a snad i zachranim keř. jinak o těch pupenech můžu říct že asi nepokvetou protož tam jsou už od lonska a nic z nich nebylo. prostě přestal už růst, asi už nemá silu. takže jak bude... celý příspěvek >
rododendron, 11.3.2009
moc děkuji za cenné rady. takže seřiznout všechny větvičky? tim bude uplně holý- vyraší nové listečky? moc moc děkuji
rododendron, 10.3.2009 Obsahuje fotku
dobrý den vim že je tu již spousta članku a rad ohledně pěstování těchto rostlin.my jsme se nastěhovali do baraku kde na zapadní straně jeden roste, nevím jak je starý, ja si ho pamatuji min. osm let. nebylo o něj starano a on vypada hrozně. nevím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika