Příspěvky uživatele - 224.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot z tůjí, 22.4.2008
A nechcete si to ještě rozmyslet? My jsme také zasadili thuje, protože nás prostě nic jiného nenapadlo. Pak jsme pozvali zahradníka na konzultaci k jedné části zahrady a ten nám dal! A měl pravdu. Thuje jsou opravdu dobré na hřbitovy, dnes je mnoho... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 22.4.2008
Nechci z toho dělat konkurenci všem seriálům na všech televizích, ale dnes na jihu Čech lilo - pan Kemr by to řekl příznačněji :-) Tudíž jsem jen několikrát promáchla jezírkem, žádná důkladná práce a - žádný barevný hřbítek se neukázal .... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 21.4.2008
Tak to jste mi dali ráno, snad abych si pro uklidnění vzala Káju Maříka . Nebude-li zitra pršet, tak nejen že nezmoknem, ale začnu tam rachtat hráběmi. Znak neplavali, to bychom si všimli, chodíme denně okolo několikrát. Udělám jim takový... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 21.4.2008
Absolutní souhlas. Sundaville red je velmi vděčná, koupila jsem jí loni na výstavě v Budějcích a rozkvetla se náramně, řekla bych že kvetla ještě v září. Jen jsem odkvetlé květy odstranila, tu a tam pohnojila obyčejným Kristalonem. Přes zimu byla na... celý příspěvek >
Japonští koi kapři a kočka, 21.4.2008
Ježiši, to mi neříkejte, že kočka si hoduje na kapříkách?! Jak máte jezírko hluboké? Letos se nějak nemohu kapříků koi-koi dočkat, až se po zimě ukáží, ale teď jdou na mne mrákoty, zda jim také kočka nepomohla ze světa! Jedna se tu neustále toulá po... celý příspěvek >
A neplavou a neplavou, 21.4.2008
Dobrý den. Je skoro konec dubna, ale nějak se našim koi-kaprům a jesenům nechce vyplavat. Poprvé byli přes zimu v jezírku /hloubka od 0,8 do 1 metru/. Začínáme mít starost, zda se jim něco nestalo - na furt :-(.  Voda je zatím lehce zkalená,... celý příspěvek >
Skočec - Ricinus, 16.4.2008
Skočec je opravdu skvělá okrasa zahrady. Každoročně po "Zmrzlíkách" přesazuji doprostřed trávníku tři rostlinky asi tak 40 cm od sebe do trojúhelníku. Půdu je dobré před tím pořádně vyhnojit kravským hnojem, báječně se chytnou. Krása listů... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 7.4.2008
Neříkejte, že už Vám vylezl libeček! Ale ta myšlenka s kořeny mne zaujala, určitě zkusím. Mně vykoukl pouze šnitlík, překvapivě výborně přežil zimu rozmarýn i tymián, oboje už v kuchyni nyní využívám čerstvé. Těším se, až si zasadím bazalku a... celý příspěvek >
Koi kapři a rostliny, 7.4.2008
Dobrý den, uvítám jakoukoli radu, které rostlinky dát ke koi kaprům. Slyšel jsem, že se "nesnesou" s lekníny. A kdy je dáte po zimě do jezírka? Díky a koiákům zdar.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika