Příspěvky uživatele - 116.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej Stihl, 31.8.2008
Ten olej M2T som použillen ako núdzový dojazd, asi tak 1 liter a od toho sa motor nezakarbonuje. Aj teraz keď som rozobral motor nebol v ňom skoro žiadny karbón. A na tom mojom motorovom bicykli som už nabehal cez 3000km. Ale to je čudné že zatial... celý příspěvek >
Olej Stihl, 31.8.2008
Medti valcom a výfukom mám len tesnenie. Ale neviem, že čo myslíte, dajte sem nijaký obrázok, aby som aspoň mal predstavu ak to vyzerá. A odstredivá spojka preklzuje len keď štartujem z miesta, ale pri rýchlosti 15 km/h už nepreklzuje. Ten kotúč,... celý příspěvek >
Olej Stihl, 31.8.2008
Pán J.S. motor je zprevodovaný 1:5 a gume je prítlačný kotúč ktorý pri veľkom pridaní plynu prešmykuje. Väčšinou jazdím tak na 3/4 plynu a chodím kratšie vzdialenosti(cca 5km). A oleja som dal preto viac lebo bolo vonku nemormálne teplo, ale predsa... celý příspěvek >
Olej Stihl, 31.8.2008
Olej s benzínom boli namiešané asi tak týždeň a benzín bol kupovaný pri tescu. A myslíte že môže byť problém aj s benzínom.
Olej Stihl, 30.8.2008
No to som chcel počuť. Keď sa zhodujú špecifikácie olejov tak to je jedno či tam dám Stihl alebo Sheron.
Olej Stihl, 30.8.2008
Čiže keď mám dva oleje takej istej špecifikácie nemusia sa zhodovať? Čiže niesú také isté? Takto to mám chápať keď ste to vysvetlovali na olym. kvalifikácii.
Olej Stihl, 30.8.2008
Pán J.S. Motor je dvojtakt a mám ho namontovaný na bicykel takže keď idem na dlhšiu trasu namiešam väčší pomer Dal som 1:30 a motor sa pridieral lebo strácal výkon aj otáčky a to išiel asi tak na 3/4 plynu. A olej M2T preňho nebol O.K. ale ten som... celý příspěvek >
Olej Stihl, 30.8.2008
A nie sú rovnaké tie oleje keď majú rovnakú špecifikáciu. Ja nepozerám značku, ale špecifikácie. To je hlavné a nie čo napíšu na obal. A tento môj motor, ktorý má len 7000 otáčok som pridrel s olejom Stihl a bol namiešaný v pomere 1:30. Keď som... celý příspěvek >
Olej Stihl, 30.8.2008
Táto diskusia sa nijako veľmi rozrástla, ale poviem Vám že čo som chcel dosiahnuť. Moja otázka bola že aké má špecifikávie olej Stihl. Nie som žiadny profesionál a nemám ani motorovú pílu, ale mám dvojtaktný motor zo záhradnej techniky a spálim v ňom... celý příspěvek >
Olej Stihl, 30.8.2008
No to som chcel vedieť. Takže olej Stihl má špecifikácie API TC JASO FB a olej Sheron 2T API TC JASO FB. Takže môžem použiť aj olej Sheron. Vlastne sú rovnaké, nie?
Olej Stihl, 30.8.2008
Pozrel som si odkaz, ale tam sú tri druhy olejov Stihl. To som ani nevedel, že existujú až tri druhy, ale už som zasa o niečo múdrejší. Ja som sa pýtal na tú špecifikáciu oleja Stihl aj v predajni kde som ho kupoval a predavač mi povedal, že ju nevie... celý příspěvek >
Olej Stihl, 30.8.2008
Rozdiel v cene je lebo olej Sheron je za 105Sk a olej Sthil za 250Sk. A keď miešam pomer 1:40 a spotrebujem 100 litrov benzínu za rok tak je to dosť. Olej Sheron má špecifikácie API TC a JASO FB a olej Stihl to neviem a preto som sa pýtal. Veď cenový... celý příspěvek >
Olej Stihl, 30.8.2008
Dobrý deň. Neviete náhodou aké ma špecifikácie olej Stihl? Nikde to nemajú napísané. Ďakujem.
Hecht 132 - nazory, 28.8.2008
Pán Durkovic, teraz ste písali, že dávate olej sheron v zábehu v pomere 1:25 a predtým ste písali pomer 1:45. Tak teraz ako miešate ten olej.
Olej Sheron 2T, 24.8.2008
Ďakujem za odpoveď. Ale u nás predávajú olej Sthil za 250Sk a tento olej Sheron je za 105Sk. Takže dosť veľký rozdiel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika