Příspěvky uživatele - 248.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na petrželi, 19.6.2016
Pokud nať jíte, tak Mospilan NE! Žádnou chemii. Zkuste přes noc namočit do 1 litru vody 2 hrstě vyštípaných rajčatových zálistků (nebo listů) a druhý den výluhem postříkejte. Radu mám zapsanou, ale sama jsem to nezkoušela. Nebo kupte Biool a... celý příspěvek >
Co to je? Žampion?, 19.6.2016
Takhle : žádná jedovatá muchomůrka to určitě není, ty mají lupeny bílé. Takže je to žampion. Jak jsem psala, ty mírně jedovaté po rýpnutí žloutkově zežloutnou a po chvíli zblednou, nejčastější z nich zápašný smrdí karbolkou (prý to někdy špatně cítí... celý příspěvek >
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 19.6.2016
Také jsem pro broskvoň z výše uvedených důvodů. Do jámy dát zem smíchanou s kompostem. Při sázení se zastřihují poškozené (odřené, roztřepené) kořeny až do zdravé části s bílým vnitřkem. Před sázením kořeny namočte na 24h do vody, pak zasaďte.... celý příspěvek >
Co to je? Žampion?, 19.6.2016
Žampion zápašný a ostatní jedovaté žampiony při odkrojení kousku intenzivně žloutkově zežloutnou a pak vyblednou, u jedlých je jen žlutý nádech barvy. Navíc zápašný smrdí jakoby karbolkou.          Lída
Co to je? Žampion?, 18.6.2016
Jsou druhy i s hnědými šupinami na klobouku, mrkněte se na google na pečárky.
Identifikace plevele, 16.6.2016
Ne plazivá, ale mochna pětilístek. I když u plevele je to jedno.          Lída
Kadeřavost výhonů rajčat, nikdo si neví rady, 16.6.2016
Nepoužil jste pod ně při vysazení ven kompost, do kterého byla uložena tráva (plevel) ošetřená nějakým herbicidem?           Lída
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 16.6.2016
Prognóza výskytu plísně bramborové
Co to je?, 16.6.2016 Obsahuje fotku
Pane Stanislawe, já vždy hned po odkvětu vyřežu odkvetlé výhony (už mezitím vyráží nové, na kterých kvete další rok), abych ji udržela v přijatelné velikosti. V době kvetení je tak 1,5 - 2m, jinak prý snad dorůstá až 4m. (ta fotka je už starší,... celý příspěvek >
Kolik jahod pro 3 člennou rodinu, 15.6.2016
Ono také záleží, jak moc je budete jíst. Z těch 15m2 je zhruba ob den košík jahod.           Lída
Frézie - péče o ně, především přes zimu, 14.6.2016
Byly živé? Moje teď mají asi 15-20cm, a to jsou částečně ve stínu (jinde už nebylo místo).           Lída
Jak ostříhat rybíz a angrešt?, 14.6.2016
My jsme na to zahrádkách dělali už loni a letos také, protože některé odrůdy se "splašily" a velmi narostly i zahustily. Vystříhali jsme větvičky bez plodů, které příliš zahušťovaly korunky, ponechané jsme nezkracovali.   Lída
Vrba - integra Hakuro Nishiki, 13.6.2016
Kamarádce napadla tuhle vrbičku houbová choroba, nemohlo by to být?  Lída
Mšice na růžích, 13.6.2016
Nene. Pirimor je selektivní insekticid, likviduje pouze mšice, ostatnímu hmyzu neškodí. Navíc je systémový, takže chcípne i mšice, kterou přímo nezasáhnete a která si jen cucne šťávy.           Lída
Prosychání thují, 12.6.2016
Můžete zkusit také Vitality komplex, je pro roatliny - rekonvalescenty...  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika