Příspěvky uživatele - 39.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 24.3.2014
Aha, takže mám dát jahody tam, kde nebyly brambory.  A až např. za 2-3 roky dám jahody na jiné stanoviště, mohu po nich sadit brambory, ano? A kolik let musím po bramborách sadit jinou plodinu, než tam zase budu moci zasadit jahody?
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 24.3.2014
No, já právě potřebuji využít záhony po bramborách, teď už chci pěstovat jen ranné a na ostatní chci zasadit jahody. A sazenice jsem objednala stáleplodící: Aromas a Selva a jednouplodící: Karmen a Rumba. Tak uvidíme, říká se, že čím hloupější... celý příspěvek >
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 24.3.2014
Děkuji moc, kdybych si během pěstování s něčím nevěděla rady, určitě přispěchám pro radu. Teď sedím a vybírám odrůdy, které bych si objednala. Zatím mám v hledáčku ze stáleplodících odrůdy Aromas a Selva,  z jednouplodících Karmen a Senga... celý příspěvek >
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 23.3.2014
A ty zakořeněné šlahouny mohu zasadit na stejný záhon nebo musím záhony střídat? U zeleniny to tak dělám, že sadím každý rok na jiný záhon.
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 23.3.2014
Děkuji za informace i odkaz na rady paní Duškové, je to velmi zajímavé čtení. Už se těším na své pěstitelské začátky.
Stáleplodící jahody a ostatní jahody blízko sebe?, 23.3.2014
Prosím o radu. Chci začít pěstovat jahody. Když nakoupím sazenice nebo semena jednouplodících, co musím udělat abych měla jahody každý rok? Nebo musím každý rok nakoupit nové sazenice? Za jakoukoliv radu děkuji.
Doporučte ne příliš vysoký ořešák, 13.10.2013
Mám zahradu 10 x 32 metry s ovocnými stromky a chtěla bych zasadit vlašský ořech, který by nenarostl do obrovských rozměrů. Poraďte, existuje nějaká menší odrůda?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika