Příspěvky uživatele - 194.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aby jahody nezasychaly, 9.6.2014
Letos 2014 při velkém suchu mají jahody tendenci zasychat, protože nemají dost vláhy. Jahody mně rodily bez zalévání asi jen proto, že byly zasazené do nepromokavé černé folie.Jsou už třetím rokem.  Ke dni 9.6.2014 ještě stále rodí. Zdá se,... celý příspěvek >
Reklamace semen, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Záruka výměna semen viz obrázek
Reklamace semen, 26.5.2014
Jedná se o běžný výsev na záhonek bez substrátu. Semena vysévat do rýh, uplácat a NEZALÉVAT!! Semeno nechat být až vzklíčí samo, jako obilí na poli. Když se zaleje, semeno vzklíčí a když se pak nezaleje, semeno zaschne. Píšu o samozřejmostech,... celý příspěvek >
Reklamace semen, 26.5.2014
Poslední dobou se stává mně i známým, že jim nevschází OPAKOVANĚ zelenina. Seji to opakovaně a nic. NEPAMATUJI že by dříve semena za 1Kč nevzešla!!! Dnes je to standard. Po zasetí sáček schovat i s účtenkou a reklamovat. Vrátí vám peníze. Neklíčovost... celý příspěvek >
Sázení Rakytníku, 16.5.2013 Obsahuje fotku
Vypadá to tak jak píšete. Přišly na dobírku, ale už asi bylo pozdě. Nebyl na nich sebemenší náznaky rašení. Nechám je v zemi. Zatím jsem se je pokusil u dodavatele reklamovat. Kromě rakytníku jsem také zasadil brusinky, zatím také bez náznaku... celý příspěvek >
Zakaz pestovani vlastnich seminek, 15.5.2013
Totéž platí i pro mužské sperma. Zákaz použití z domácí výroby. Vše nakoupit v certifikovaných obchodech EU. Semeno jako semeno. Použitím nevhodného semena vznikají mnohdy jedinci nepoužitelní pro další použití pro společnost a tím vznikají státu... celý příspěvek >
Sázení Rakytníku, 15.5.2013
Koncem dubna 2013 jsem zasadil 2 rakytníky a zatím žádný náznak rašení. Vypadá to, že je suchý. Je možné že to ještě vyraší? Dík
Česnek, 3.4.2012
Někdo dává na záhon s česnekem po výsadbě chvojí. Pomáhá to.
Česnek, 2.4.2012
Tak to je pěkné, ALE co to udělá až přijde čas sklizně a do toho deště? Jakou tam máte půdu? Je dole propustná? Na horách moc propustná půda nebývá!!! Zeptala jste se sousedů jak jim česnek prospíval v minulých letech? Děkuji za info. 
Česnek, 2.4.2012
Asi jsem špatně popsal situaci. Jde o asi 30cm ornice, která pozvolna přechází do štěrku a písku. Malá sněhová pokrývka způsobí nedostatek vláhy, což má negativní vliv na sadbu. Přivítal bych kdyby zdejší česnekáři trochu popsali půdu na které česnek... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 31.3.2012
Když už vás na prodejně máme a to co chcete už nemáme, tak počítáme s tím, že si přece něco koupíte. To je naše filozofie a ochodní strategie. A nejen MFT. Jen se pěkně zbytečně proběhněte a projeďte, my víme jak na vás.
Česnek, 31.3.2012
Vypadá to na zmrznutí vlivem malé sněhové přikrývky, což se projevuje čím dál více v jižních oblastech ČR. Letos vymrzl česnek na úrovni Olomouce. Kromě toho česnek se dá s úspěchem pěstovat jen tam kde je propustné podloží, třeba štěrkopísky atp.... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 10.4.2010
 Mountfield má i u dalších návodů značné nesrovnalosti v návodech oproti originálu a ten mnohdy do rukou vůbec nedostanete.!!! To je podstatné. Neplatí to jen pro Moutfield, ale i pro ostatní prodejce, kteří prodávají zboží z dovozu. Jejich... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika