Příspěvky uživatele - 137.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ochránit stromky proti okusu, 27.5.2014
na mamuty, se dělaly kdysi pasti Asi se to dětem vážně říkalo. A jámy se vyryly dřevěným klackem do věčně zmrzlé země (permafrost, tvrdý jako kost). A že ta pověst vydržela, co? JG
Délka výhonů podnože a roubu, 27.5.2014
Dobrý den. Roub raší a už má výhonek. Roubování se zdařilo. Ale já to nedělám, jak radili předchozí. Rozdíl je v tom, že já výhonky podnože, které už takto narostly (nestihl jsem zaštípnout dřív), neodstraňuji hned, ale jen jim zaštípnu vrcholek,... celý příspěvek >
O jakou rostlinu se jedná?, 25.5.2014
Skřípina lesní, to je prevít, co? Krasavice, zaneřádí kde co. Mělkou vodu, břeh, trávu, keře i záhon česneku. Akorát v lese jsem jí u nás nikdy neviděl (asi bude níž, třeba v lužních). Letos už jí mám posečenou! JG
Seminární práce - určování jakosti vajec, 25.5.2014
1. Slepici můžete chovat až do její přirozené smrti. Otázkou je jen důvod. Protože v prvním cyklu snese nejvíc ks vajec i nejvíc hmoty vajec, ve druhém sice méně ks ale stejně hmoty vajec. Ve třetím už klesá jak počet ks tak i hmota. A dále s věkem... celý příspěvek >
Kuře na pekáč, 25.5.2014
Kuřata, slepice, nemají chuťově moc výrazné maso. Ale někomu masa s výraznou chutí moc nechutnají. Myslím si, že chuť pečeného kuřete (kupovaný brojler) je především chuť pečení a použitého koření. Kupoval jsem si levné nosné kohoutky, zapomenuté v... celý příspěvek >
O jakou rostlinu se jedná?, 23.5.2014
Ano, někdo říká šáchor, šáchorovité, Skřípina lesní, Scirpus sylvaticus. JG
Chov nutrií, 19.5.2014
Dobrý den. Tak jsem asi také chovatelem nutrií. Tedy alespoň jedné. Prostě se nám nenadále přistěhovala do rybníka. Je mladá a říkám jí Madla. K našemu rybníku má kladný vztah. Především k leknínům, sežrala jim všechny listy a k puškvorci,... celý příspěvek >
Řez slivoně, 17.5.2014
Dobrý den. Koza bude asi potvora. Proto kozel zahradníkem. Konkretní kozí zkušenost nemám, ale sázel jsem si slivoňové podnože silné jak násada smetáku a seříznul jsem je taky na tyč. Asi jako ta koza. A rostou a dost. Akorát výhony rostou z kmínku... celý příspěvek >
Mšice na rybízu, 17.5.2014
Dobrý den. Mšice je známý škůdce a prevít. Taky na rybízu. Docela dobře na ní zabírá třeba Mospilan. Je systémový a tak „zaleze“ i pod list. Je to jednoduché. Taky jsem ho někdy použil, když bylo mšic hodně a brzy. Když je keřů víc a mšic málo, tak... celý příspěvek >
Slivoně - roubovaná část pod zemí, 16.5.2014
Tak tak. Myslím si, že tento názor je jakýsi zavedený omyl či nepochopení. Proč by, zpravokořenělá odrůda drobného vzrůstu, jakéhokoliv stromu, měla po zpravokořenění tvořit vysoký strom? Na základě čeho? To by se pak slabě rostoucí odrůda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika