Příspěvky uživatele - 13.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrudy Gabrovská,Tuleu Gras, 25.3.2007
Moc informací se mi nepodařilo sehnat o těchto odrudách,má někdo s těmito odrudami nějaké zkušenosti? Děkuji
Williamsova čáslavka, 24.3.2007
Na podzim sem zasadil Williamsovu Čáslavku. Zajímají mě nároky na stanoviště, řez, vyvazování atd... Především mě zajímá na co si dát pozor při jejich pěstování.
Rubín a Topaz, 24.3.2007
Na podzim sem vysadil tyto odrudy jabloní: Topaz a Rubín.Má někdo zkušenosti s těmito odrudami,na co si dát pozor při jejich pěstování atd...
Odrudy Gabrovská,Tuleu Gras, 24.3.2007
Na podzim sem vysadil tyto odrudy slivoní: Gabrovská a Tuleu Gras. Má prosím někdo s těmito odrudami zkušenosti,nároky na stanoviště,stříhání,zálivka atd....a jestli je  potřeba na něco si dávat pozor při pěstování .
První řez po podzimní výsadbě, 18.3.2007
Na podzim byly vysazeny stromky jabloní,švestek,hrušní a meruněk.Ted mají jablka výhony asi 25cm dlouhé,hrušně asi 50cm vše do výšky,je potřeba už nyní stříhat nebo stačí letní řez aby stromek posílil?
Vyvazování stromku , 18.3.2007
Na podzim sem zasadil stromky jabloní,hrušní a švestek,větve rostou přímo vzhuru.Dá se již ted použít vyvazování do vodorovnější polohy pomocí lýka nebo rozpěrek? Děkuji
Řez ovocných stromku po podzimní výsadbě, 7.3.2007
Na podzim sem zasadil jabloně a hrušky,jedná se o zákrsky a čtvrtkmeny.Je potřeba ted udělat nějaký upravy nebo počkat až na letní řez,či kdy je nejvhodnější doba na jejich vyvazování? Stromky byly už upraveny ve školce. Děkuji za odpovědi
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika