Příspěvky uživatele - 230.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Élektrická řetězová pila, 15.6.2021
Já neprohlašuju, že aku stroje patří do kontejneru. Jen vycházím z toho, že vzhledem k velmi sporadickému používání nechci do stroje investovat kdoví kolik tisíc, takže v cenové relaci, kterou mám stanovenou, jdu do elektriky. Mně osobně kabel v... celý příspěvek >
Élektrická řetězová pila, 15.6.2021
Děkuji za zkušenost. AKU nářadí je sice obrovská móda, ale já do ní rozhodně nemíním jít. Měl jsem v rukou aku plotostřih a sekačku na trávu - oboje bych brzy asi hodil do kontejneru. Jediné aku, co používám, je šroubovák a vrtačka.
Élektrická řetězová pila, 15.6.2021
Děkuji za snahu, video jsem shlédnul a přesto (nebo možná právě proto) dám přednost řetězové pile :-)
Élektrická řetězová pila, 11.6.2021
Dobrý den, chci koupit elektrickou řetězovou pilu. Použití tak jednou dvakrát do roka na chatě a to na řezání hranolu, trámků apod. Žádné palivové dřevo, natož nějaké velké kmeny aopd. Na to mám benzin. Má někdo zkušenosti s těmi nejlevnějšími... celý příspěvek >
Včerejší noc, 9.2.2021
A myslíte, že teď začátkem února je pro pupeny rozdíl v 3cm ledu nebo 1cm ledu? Nejsem odborník, ale myslím, že v tomto období stromkům neublíží nic.
Včerejší noc, 9.2.2021
Nemyslíte, že kdyby jim to vadilo, že nemáme ovoce žádný rok? Copak včerejší noc byla něčím výjimečným?
Plotostřih, 15.1.2021
Zdravím všechny, chci koupit nějaký levnější plotostřih (využití dvakrát do roka). Momentálně váhám nad modely: Black+Decker BEHTS301-QS a Riwall PRO REH 5045. Cenově každý jinde. Dosud jsem měl nějakého Fieldmana za 800 a vydržel mi asi 8 let,... celý příspěvek >
Jabloně téměř nekvetou, 5.5.2020
Děkuji za nasměrování.
Jabloně téměř nekvetou, 4.5.2020
To máte pravdu, je to ostříhané asi příliš razantně, ale přijde mi, že pravá i levá strana je na tom podobně. Přesto pravá má hodně květů, levá ani jeden. A k tomu letnímu vyštípávání - díky za nasměrování - ještě něco o tom přečtu. Letos jsem... celý příspěvek >
Jabloně téměř nekvetou, 4.5.2020
Budou to některé z těchto odrůd: Mantet, Šampion, Hana. Nevím, přesně, který stromek je který. Takže mám raději vystříhat letorosty v létě? Pak je jedno, jak je zakrátím? Něco málo jsem si o stříhání jabloní vyhledal, ale i když jsem viděl pár videí... celý příspěvek >
Jabloně téměř nekvetou, 4.5.2020 Obsahuje fotku
Ještě druhý stromek
Jabloně téměř nekvetou, 4.5.2020 Obsahuje fotku
Zdravím všechny na poradně. Jako slepý k houslím jsem přišel k jabloním, které už byly tak nějak pěstované ve stěně. Jsem absolutní laik, nějakým způsobem jsem je prostříhal, větve zredukoval atd. Určitě jsem nasekal plno chyb, přesto nebo právě... celý příspěvek >
Jak vysát kal - usazeniny ze dna bazénu po vločkovači?, 31.7.2018
Dobrý den,  prosím o radu, máme nový bazén, ze ktrerého se nám nedaří odstranit vysrážený kal - nečistoty po vločkovači. Použili jsme vysavač jak s odtokem do odpadu - ven z bazénu, tak vysátí do filtrace (písková - máme zeolit) a zkoušeli jsme... celý příspěvek >
Postřikovací pistole, 20.7.2018
Taky si někdy říkám, jestli není lepší z ebay nekoupit dvě tři pistole po dvou dolarech a po sezóně vyhodit. Protože pistole koupená u nás za 200 je to samý. Proto jsem chtěl obětovat víc peněz a koupit něco kvalitního. Ale možná je to naivní... celý příspěvek >
Postřikovací pistole, 17.7.2018
Dobrý den všem, budu stručný - poradil by někdo kvalitní postřikovací pistoli? Už jsem jich měl několik, většinou levnějších. Nikdy žádná moc nevydržela. Rád bych koupil něco s výdrží více jak jednu sezónu, samozřejmě počítám s vyšší cenou. Chtěl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika