Příspěvky uživatele - 150.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak napravit řezem tuto révu, 21.2.2014 Obsahuje fotku
Tak a nyní poslední dilema, mám to již tak nechat, aby byly nějaké hrozny, či ještě odstranit plodonoše rostoucí dolů a 2leté dřevo? Poraďte.
Jak napravit řezem tuto révu, 21.2.2014
Tak jsem to pos-al, jak jsem si to nyní kontroloval celé, tak jsem ušmikl i kousek spodního tažně vpravo, kde jsou označny budoucí zelený pupen 5 a modrá 6. Snad jsem to tolik nepodělal. Jinak jsem natáhl nové dráty 2 mm ve výšce 75 a 100 cm, déšť... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 20.2.2014 Obsahuje fotku
Další jsem uřezal dle návodu, zítra do, pokud je tol nutné, což určitě napíšete, dodělám a nanu a natáhnu dráty.
Jak napravit řezem tuto révu, 20.2.2014 Obsahuje fotku
Takže chlapi další etapy - uřezal jsem jeden z kmínku, měl jsem to jednodušší, bylo to na kmínku a ne zvlášť - viz foto
Jak napravit řezem tuto révu, 20.2.2014
Jo a révu jsem sadil já, byla to jedna rostlina.
Jak napravit řezem tuto révu, 20.2.2014 Obsahuje fotku
Díky za srozumitelné rady, které jsem pochopil, jak provedu doporučené, pošlu foto. Zatím posílám, jak já si představuji řaz na dočasném k, ínku. Může to tak být?
Jak napravit řezem tuto révu, 19.2.2014 Obsahuje fotku
Musím se omluvit, ten drát ve výšce 175 cm tam je. Přidávám foto středu keře a chci se zeptat, zda-li mohu odstranit některé boční výhony, abych mohl lépe umístit ty dráty.
Jak napravit řezem tuto révu, 19.2.2014
Wimpi děkuji za profesionální a srozumitelné řešené mého"koštěte", které se mi moc líbí a budu se jít řídit. Takže první úkony by asi byly - opravit opěrnou konstrukci dle Vašeho doporučení - zdvojím spodní drát - ve výši 75 cm a ve výši 1 m přidat... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 19.2.2014 Obsahuje fotku
Díky všem, zde ten spodek révy,
Jak napravit řezem tuto révu, 18.2.2014
Chci to jen na produkční účel, kmínky jsou 3, každý samostatně vyrůstající ze země, dráty jsou 75 a 125 cm vysoko. Vzpěra je 80 cm vysoko. Vyfotil jsem to, ale něco se porouchalo a já to nemůžu dát do pc. Pokud tyto informace nebudou stačit, musím... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 18.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu, jak napravit řezem tuto zanedbanou révu. Jedná se o Krystal cca 10 let starou. Hlavně potřebuji vědět, zda ponechat ty 3 kmínky, neb jen jeden a jak dále révu seříznout. Děkuji za rady, vím, že to bude náročné.
Neuskutečnění řezu, 2.10.2013
Dobrý den. Mám letos takové dilema - ohledně zdravotního stavu nebudu schopen provést řez slivoně, který jsem každoročně řezal. Nemám ani komu bych řekl. Bude to problém, nebo se to jeden rok bez řezu obejde? Díky za radu.
Jakou sekačku s variabilním pojezdem?, 31.8.2013
Je rozhodnuto!!  Koupil jsem sekačku Hecht 549 SB, první dojmy velice dobré, dále uvidíme.
Jakou sekačku s variabilním pojezdem?, 28.8.2013
A jaké máte zkušenosti s HECHT 549, či Mountfield G 48 TBQ? Mezi těmito se nyní rozhoduji. Nebo v této cenové relaci doporučíte jinou? Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika