Příspěvky uživatele - 58.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jen si tak trochu postěžovat, 11.7.2013
chlapi, vidím, že do toho vidíte, tak poraďte - pod slivkou, ktorá (neviem prečo) toho roku nekvitla a tudíž nemá žiadne plody, je všetko desne lepkavé. mšice som videla na jar, postriekala a podľa letorastov tam už asi nie sú (strom je veľký, ale... celý příspěvek >
Co s ní?, 9.7.2013
sice neviem, čo to je, ale veľmi podobne mi toho roku odišla 3-ročná marhuľa. najskor vyzerala takto zvädnuto a potom úplne uschla. korene boli ok, žiadne poškodenie ani škodcu na strome som nenašla, ale aj tak som ju radšej spálila. na jeseň... celý příspěvek >
Už jsme sklidili nepaličák, 9.7.2013
4 strúčky má napríklad ruský paličák a jeho klony. Myslím, že aj dukát má 4-5 strúčkov. adri
Dřevitá pivoňka - odnožení, 17.6.2013
Mám jednu pivonkovú otázku, snáď mi budete vedieť poradiť - mám dřevitou žlutou pivoňku, tento rok mi prvýkrát kvitla. Ale - kvety boli úplne utopené v listoch. Akoby v tom kre, skrátka tie byľky, na ktorých je kvet, boli príliš krátke. Musela som... celý příspěvek >
Využití odhlávkovaného česneku, 4.6.2013
Zdravím Vás, predpokladam, že posledné dni vśetci ulamujeme kvetné stvoly česneku jako o závod. Našla som vśak len pramálo spôsobov využitia - zmraziť a pridávať do číny, naložiť ako okurky alebo rozmixovať surové s tvarohom na pomazánku. Má niekto... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 5.5.2013
Zdravim, mam taticku otazku, vzhladom na predchadzajuci prispevok: "...Porost před sklizní a pokud se objeví plíseň je třeba posekat a uklidit, aby plíseň z nati nepřešla do hlíz a nehnily...". Ja som nikdy neposekala nat zasiahnutu plesnou (a kazdy... celý příspěvek >
Citrusovník, 19.4.2013
tých 6 týždňov neznamená, že jedna hnojivová zalievka stačí na 6 týždňov? t.j. že sa hnojí jednkrát za 1,5 mesiaca?  zakúpil ste hnojivo Citrus 0,25 L AGRO?
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 12.4.2013
uznávam - som padavka ... ja na rozdiel od mého táty totižto na záhradke nepracujem v predklone ale v drepe...  a verte, že keďže ich bežne doma nerobím, tak pri zasadení 40 koreňov si tie moje stehýnka pekne zamakajú... a to ani nemám... celý příspěvek >
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 11.4.2013
to ja dávam odhadom tak dve deci... keď vyberiem z kelímku priesadu, naberiem do nej usušene hovňousy, nasypem do jamy, na to zemina, rastlina, zemina, zalejem a druhý deň mám svalovicu jako kráva ... adri
Sázeni šalotky určené na jídlo, 11.4.2013
skúšali ste niekto zasadiť konzumnú šalotku/cibuľu? u nás v kaufu majú krásnu, tzv. banánovú šalotku - taká podlhovastá... ak zasadím, vyrastie? adri
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 10.4.2013
súhasím s jiřím, ja dokonca dam slepačince na dno jamy, na to 4-5 cm zeminy a sadim hned rajciny... sú krásne, zrejú, nehnijú... adri
Spracovanie cesnaku, 26.3.2013
no vidite, ja tie moje "kilá" ručne lisujem, aj v mäsomlýnku mi to príde málo pastovité. Chcem sa ešte spýtať - pri tých veľkých objemoch soli - nemáte to moc slané? Ako som písala, ja solím oveľa menej (ako som tu čítala pomery 2:1 alebo 20%... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 24.3.2013
Nezaujme, ale ani neurazí. Mám s ním dobré skúsenosti, čo sa odolnosti voči plesni týče. Používam skôr na spracovanie, na priamy konzum nie je zlé, ale pestujem aj chutnejšie. Na maslovom chlebe je však fajn :) adri
Mandloň, 24.3.2013
Je možné si v prípade cudzoopelivej mandle pomôcť stromom marhule, alebo to bez druhej mandle nepôjde? adri
U vám také raší česnek?, 11.3.2013
ja by som - čo sa týka mrazu - nepodliehala panike. podľa predpovedí má pred tými brutál mrazmi napadnúť (u nás) 35cm snehu. preto ani nebudem prikrývať netkanou textíliou, aby sa mi cesnak nepolámal. adri
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika