Příspěvky uživatele - 229.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký koupit křovinořez?, 31.1.2008
Můj záměr také rozhodně nebyl se pouštět do slovních šarvátek.Mělo to být takové zdělení poznatků, za dlouhé roky s křovinořezem. Momentálně jsem trčel doma než podepíšu novou prac. smlouvu. Jinak dělám denno denně a to i soboty, neděle, dokud mě... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 30.1.2008
Myslíš jako třeba křeslo ministra Gandaloviče? Ještě o tom pouvažuju. To víš, práce v prírodě na čerstvém vzduchu, no neber to!
Jaký koupit křovinořez?, 30.1.2008
Nedá mě to abych  ještě pár postřehů k panu majiteli Stihlu 400. Tuším že když jsem vlastnil 500, bylo v návodu tučným písmem napsáno, nepoužívat v hornatém a kamenitém terénu. Co vy na to? Ale výrobce není žádný blb,to jste napsal, proč se tedy... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Ani nevíte jak jste mi nahrál. Vše je vlastně ve stylu práce. Vy Máte ten Stihl400, je to tak že? Většinou jak jste uvedl, ho držíte pod plným plynem a to sekají jen ty špice. Takhle já nedělám, proto jsem mnohé nepochopil. Já tu sazenicí napřed... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Později jsem si všiml, že vlastně odpovídám přímo vám. Příště zkuste těch příspěvků k tématu přečíst víc. Pokud by jste tak udělal, tak právě i tím selským rozumem by jste vše, proč to tak dělám, a proč spoustu dalších věcí pochopil.
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Máte pravdu, po té co jsem si přečetl dodatečně, že pan Vysloužil osekává na dvoře trávu a občas i kopřivy, tak mi bylo jasný, že kope jinou ligu.
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Kolik statisíců stromků jste vytáhl z buřeně po prsa? V prsní výšce různých travin, svízele atd., náletu jeřábu, bezu. A tady použijte ten selský rozum, práskněte 30, nebo 35cm trojzubem do bezu, vezne vám to jen špice trojzubu? Pokud jste... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Zbytečně trpí vyž hlava.
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Souhlasím, byla to rada spíš pro profika, který si chce s mašinou vydělat. Jinak nikoho neohrožuji, jedno desetiletí už dělám sám. Paseka o 3000 jedinců, průměr na den. Druhého nepotřebuju, mám rád svůj klid.
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Ještě dodatek představa sekání špicí může platit pro zahrádku, kde ve volném čase budu kousíček po kousíčku trávu odsekávat. Ale ne pro les! Vy vůbec  nevíte do čeho ten trojzub narazí a jakou částí!
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Já k tomu asi tolik. Zavěste na sebe křov. zavřete oči to pro jasnou ilustraci, natočte se z křov. do prava, nebo doleva, jestli jste levák a ted se z mašinou otočte na opačnou stranu. Víte proč ty zavřené oči? Vy kolikrát nevíte co se vám pod... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Špička trojzubu je asi 4cm, zbytek kolem 8cm, záleží na průměru kotouče. Otáčí se mě celý trojzub, pokud vybrousím celou délku, sekám i celou délkou. Pokud ne, 4cm sekají, zbylých 8cm uráží. Přirovnání k běžné kose bylo na místě. Pokud zajedu kosou... celý příspěvek >
Jaký koupit křovinořez?, 29.1.2008
Když si vezmete obyčejnou kosu, také nesekáte jen špičkou. Jinak at se Vám daří. P.M.
pila OM941 CX, 28.1.2008
Nemít štastnou ruku ve výběru, mužete mít i Husgv. a Stihlu. Ale pokud koupíte pilku kolem 15000 kč, přece jenom je ta pravděpodobnost menší. Možná přijdou i tam problémy, ale neměly by být tak zásadní.To varování ohledně řetězu, vychytá Vám to... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 28.1.2008
Lanko se šatně vyměnuje, nemám ohebnost prstů rybáře. Během té kratké doby co jsem pilu měl, musel jsem měnil. O klasický ocel. drát, který se používá pár desetiletí, jsem se nemusel nikdy zajímat. Pokud to na 372 nacpali, tak to nebyl zrovna... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika