Příspěvky uživatele - 26.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva ve skleníku, 7.8.2011
¨Pal'o, mám odrůdu Kodrjanku a BV-47-1-6. Kmínek mám vysoký 1 m, silný jako propiska a tažně dlouhé 2,5 m Dáda
Réva ve skleníku, 5.8.2011
Skleník mám dlouhý 4,5 m, mám tam dvě sazenice, jednu u vchodu a druhou v čele a chtěla bych mít od každé jedno podélné rameno. Dáda
Réva ve skleníku, 2.8.2011
Wimpi, moc děkuji za radu. Dáda
Réva ve skleníku, 1.8.2011
Po loňském neúspěchu, kdy mi nevyrostly / neujmuly se/ ve skleníku sazenice révy, jsem to nevzdala a na podzim zasadila nové. Skvěle rostou, kmínek je silnější než tužka a vedu je podél skleníku na drátu. Jsou již dlouhé asi 3 m. Do výšky... celý příspěvek >
Jak správně pěstovat růžičkovou kapustu, 1.7.2011
Na jaře jsem zasadila růžičkovou kapustu. Vyrostla mi do výšky cca 50 cm, ale měla velké množství velikánských listů. Růžičky žádné netvořila. Tak jsem z každé rostliny ulámala asi 5 spodních listů. Četla jsem v příspěvcích, že se má ulomit... celý příspěvek >
Papriky, rajčata a mráz, 12.5.2011
Letos jsem byla velmi nedočkavá a dala jsem před zmrzlíky do skleníku a foliáku papriky a račata. Zmrzlíci se předešli a všechno to omrzlo, vrcholky paprik /měly již 3cm plody/a listy rajčat. Nyní nevím, co dál, je možné, že se ještě vzpamatují, nebo... celý příspěvek >
Dursban a krtonožka, 7.4.2011
Ve skleníku mám opět krtonožky. Již mi zlikvidovaly 20 kedlubnů a 10 salátů. Přečetla a vyzkoušela jsem všechny možnosti hubení, zatím bez úspěchu. V obchodě jsem narazila na přípravek Dursban. Máte s ním nějdo zkušenosti, zda ho lze použít i na tuto... celý příspěvek >
Semínka ze zakoupené papriky, 23.3.2011
Podle zkušenosti mé kamarádky lze jeden rok vypěstovat velké papriky, podobné mateční. Příští rok ale z této úrody se již nemají sbírat semena, protože papriky již tak pěkně nenarostou.  Dáda
Angrešt a mech, 5.11.2010
Prosím o radu. Zahradu máme u rybníka. Vždy, když zasadíme angrešt nebo rybíz se nám na stromcích objevuje mech.Starší stromky i když rodí, jsou celé obrostlé. Může měkdo poradit, co je příčinou a jak mech na stromcích zlikvidovat?Děkuji Dáda
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 20.7.2010
Ještě dodatek-na 50 metrovou hloubku si budete asi muset nachat čerpadlo udělat u odborníka, protože se standartně nedodává tak dlouhý kabel.Nevím?
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 20.7.2010
Tak již se ty výškové rozdíly trochu zmenšily a protože nebudete čerpat vodu pro potřebu domácnosti.kde je třeba dalších 25metrů, ale pouze do nádoby nad teren, odhaduji asi 3-5 metrů výšky a vystačíte s dopravovaným množstvím vody asi 100 litrů/hod,... celý příspěvek >
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
Ta studna je hluboká 80 metrů, ale jaká je hladina vody?Čerpadlo se nepouští až na dno, a voda se také neodčerpává do dna vrtu.Ten, kdo dělal vrt Vám měl vysvětlit jak hluboko dát čerpadlo, a na jaké hladině-min.a max.vrt provozovat. 
Réva ve skleníku, 2.7.2010
Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřila, koupila jsem opravdu roubované sazenice. Dáda
Réva ve skleníku, 2.7.2010
Jsem úplný začátečník, přečetla jsem si veškeré příspěvky, zakoupila a pročetla Pěstujeme révu vinno uod Krause, Pěstujeme stolní odrůdy a Pěstování révy vinné od Pavlouška. Zdálo se mi, že jsem schopna dle návodu zasadit podnož a těšit se, jak réva... celý příspěvek >
Kodrjanka - co dál?, 13.6.2010
Letos jsem zasadila do skleníku révu Arkadii a Kodrjanku. Očka dlouho spala , hlavně Kodrjanka, měla malinké lístečky a narostla asi na 6 cm. nyní se zdá, že Arkádia začala růst / je stále velká 6 cm, ale začaly se dělat malé výrůstky,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika