Příspěvky uživatele - 0.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2012), 9.9.2012
Dobrý den.Já mám od bratra z Arkansasu americké odrůdy.Např.Edelweis má také tak velké listy.Jinak mám i tato odrůdy: New York muskat, Alwood,Traminette, GR 7,Marechal Foch, New York 70,Leon Milot, Ivan,Concord Sedless, Swenson Red, Neptun,Edelweiss,... celý příspěvek >
Vzduchování v jezírku, 9.9.2012
Chci se zeptat, máte někdo vzduch.v jezírku?. mám koup.70m3 a 2 měs.mám vzduchovací válec umístěný v nejhlubší části.. Současně i v nejhlubší části je ale gula a nad ní skimer.. zdá se mi, že to není správné umístění válce, nebot sice... celý příspěvek >
Kal na dně, 19.6.2012
v koupacím jezírku obdelník.tvaru, velikost 70m3, se mi nějak nedaří odstranit kal ze dna pořád tam něco je..., nebo jsem mooc háklivej a nepodaří se mi mít čistou folii?.. voda je čistá průhledná na dno-hl.1,9m, ale je tam usazenej kal, mám skimer,... celý příspěvek >
Gula vs. skimer, 26.4.2012
nemyslel drenážní hadici, tu ne to vím, že by nejelo.. viděl difuzní z mat.EPDM s dírkamy a současně je i na tom přidělaná druhá hadice s pískem jako zaváží..myslím (aquaozon) Vyzkouším tu na závlahu-kapkovou hadici, nějak zatížím a... celý příspěvek >
Gula vs. skimer, 22.4.2012
při odsávání gulou se mu nějak nezdá tato učinnost.., skimer pracuje asi líp... na dně se mi hromadí nečistoty.. uvažuji, že bych použil difizní potrubí, dírkovanou hadici.-to dal na dno po třech stranách 8+4+8 a do toho tlačil vzduch, je to... celý příspěvek >
Ponorná UV lampa, 5.4.2012
také uvažoval do štěrbináku..ale nevím jak máte velké jezírko.. já cca 70m3 tak nevím jestli bych tam vměstnal dvě 55W zářivky, resp.tělesa celé, nebo dát jen jednu 75W-ale asi na tu velikost málo, jinak je zatím koupací bez ryb, pořízení... celý příspěvek >
Ponorná UV lampa, 3.4.2012
v jednom nejmenovaném E-shopu.. jsem viděl ponornou UV lampu výkon 55 a 75W, tak mě napadlo, že ceny byl zajímavá, a doporučovali pro použití ponořené v šachtě..,neomezuje to průtok,...así ozáří i ětší množství vody, nevím fungujeto?nebo... celý příspěvek >
Izolace jímky, 3.4.2012
Poradí mi někdo, jaké jsou možnosti izolace betonové jímky na vodu? Postačí pouze nějaký izolační nátěr, nebo je potřeba nanést třeba Ipu, nebo nějaký asfaltový nátěr? Jímka je venku, rozměr cca 3x2,5x2 m - Beton nění hladky, povrch je hodně... celý příspěvek >
Ponorná UV lampa, 30.3.2012
Jaký máte názor na ponornou UV lampu?.. stačí menší výkon, neomezuje průtok... stačí to třeba ponořit do šachty s čerpadly před filtrací, nebo zůstat u klasické Uv lampy připojenou za čerpadlem? 
Gula vs. skimer, 28.3.2012
chci se zeptat, kdy se preferuje odsávání gulou a kdy skimer? mám dodělané jezírko 60m3,čerpadlo 15000lt/hod a gulu, skimer, když otevřu obě šoupě naplno, tak to skimer vůbec neodsává, musím přiškrtit, resp.skoro uzavřít gulu, aby jel... celý příspěvek >
Poznáte?, 5.5.2011
Ó, děkuji srdečně... hned jsem si ji vyhledala, a ano, je to ona.Nikdy jsem takovou pivoňku neviděla.Pivoňka úzkolistá-pro ty, které to také zajímá. Hezký večer všem a děkuji P za vlídnou pomoc. V.
Poznáte?, 5.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem na procházce za plotem objevila tuto nádhernou, asi trvalku. Vůbec nevím, co je to za kytičku. Květ začíná jak na pivoňku, ale má listy jak cosmea. Jistě má nějaké krásné jméno, už podle toho jak vypadá.Znáte prosím tuto... celý příspěvek >
Jak s vertikutátorem, 11.3.2011
Chci se zeptat jestli prvně vyhrabat těmi drátky a potom prořezat a nebo naopak.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika