Příspěvky uživatele - 16.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
výběr tlakové myčky, 6.7.2008
koupili jsme před 2 nebo 3 roky v Penny obyčejnou vapku za 1500, jako přísluško byl jen tlakový nástavec s možností plynulého přechodu mezi úzkým paprskem a plochým širokým paprskem a nástavec s baňkou na mejdlo. Běhá furt. Jestli budete chtít,... celý příspěvek >
Rychlost pojezdu, 4.7.2008
něco takového s provedl soused se sekačkou CMI z obi/baumaxu, protože za ní jeho manželka vlála. To samé má teď mé přítelkyně teta, taky nechce sekat, protože za tím vlaje.
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 29.6.2008 Obsahuje fotku
Ahoj, tak všechno zpět, šutry si daly na čas, první zkoušený Cevamitem puknul po 3 dnech a druhý po 2 dnech. Takže dneska jsme dolili Cevamitem zbylé díry, na týden jsme s přítelkyní oba pryč, tak ať si pukají jak dlouho chtějí :-) To byla dneska... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 28.6.2008 Obsahuje fotku
Tak přátelé, je to v kelu. Vrtal jsem ten kámen vší silou (já a ta veš na rameni-synovec Pepa) půjčenou důlní vrtačkou s plochými oškrty (krátký a dlouhý). Vrtal jsem ten kámen dva dny, protože vrtačka má velkou spotřebu vzduchu, ten pro mě velký... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 14.6.2008 Obsahuje fotku
Aha, máte tak orientačně představu, kolik octa by bylo potřeba na tuhle hromadu? :-) Oni se mi ty šutry nějak rozmnožily, všude okolo baráku to byla brnkačka, nikde žádný větší šutr, max. 2-3 a tady najednou asi 20 kousků.. :-/
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 11.6.2008
Tak oheň můžeme definitivně zavrhnout jako neefektivní a potenciálně nebezpečnou metodu. Metoda která funguje: SDS vrtací kladivo, SDS vrták 12-14mm, délka min. 25cm, udělat kapsy tak 5-7cm dlouhé, těch 12-14mm široké dle vrtáku a hluboké min.... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 11.6.2008 Obsahuje fotku
No, taky mě napadlo ho utopit, ale podloží už je hodně kamenité a skalnaté. Nicméně kámen už prasknul, už vím jak na to: jedinný způsob, jak do kamene udělat díru na klínky je kombinované bourací/sekací kladivo, táta používá "značku" Klaus, ta už... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 10.6.2008
to jsem chtěl, ale hasiči neměli v tu chvíli řidiče (jsou dobrovolní, tak chodí, kdy chtějí :-)). Dnes mě nový bagrák vybavil vzduchovou sbíječkou/vrtačkou, prý se používá v dolech, teď sháním kompresor a když nepůjde zítra příklepovkou (tatík mi to... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 7.6.2008 Obsahuje fotku
tak jsem dnes po dalším neúspěšném pokusu rozklínovat ten balvan (no, asi jsem si toho naložil dost, protože jsem ho navrtával v polovině, tam, kde byla spára, měl jsem to brát asi po menších kouskách) vyzkoušel metodu oheň. Začalo poprchávat (po... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 4.6.2008
jen pro upřesnění-co myslíte těmi 4-5 cykly? Oheň-voda, oheň-voda, oheň-voda, oheň-voda nebo oheň a 4x polít? Já jen že pokud to první tak 4x rozdělávat oheň na rozmáčeném popelu nebude nic moc, nehledě na časovou náročnost (ten šutr se musí přeci... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 4.6.2008
můj bagrák dělá relativně levně, ale nemá kladivo. to má druhý bagrák, který je o 150 na hodinu dražší. Střídat je není ekonomické.. Tož tak.
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 1.6.2008
díky, už jsem se chytil, teď už vím, jak pokračovat. Cevamit má ale nevýhodu-průměr min. 30mm nevím čím udělám a hloubka 80% je neřešitelný rébus. Budu schopný udělat tak 12mm díru a hloubka počítám do 15 cm maximálně.. :-( nakonec to dopadne tak,... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 1.6.2008
Ahoj, mám na zahradě balvan o rozměrech asi 1,3m hloubka, 2m délka a 1,3m šířka, odhaduju ho asi na 4-6t. Možná víc. Bagr s ním nehne, nenaloží, neposune, utopit nejspíš nepůjde, protože pod ním buď budou bráchové nebo rovnou skála. Dnes jsem... celý příspěvek >
Plně automatická sekačka Automower, 4.4.2008
Podle "interaktivního filmu" na automower.cz něco přes hodinu seká, při vybití pod 30% vyhledává nabíjecí stanici a dobíjení trvá 40 minut. Nicméně životnost NiMH baterií zmíněných v předchozím příspěvku je jestli se nepletu 1000 nabíjecích cyklů a... celý příspěvek >
Výběr sekačky - prosím pomoc, 27.3.2008
Rodinu bych jednou hned po posekání, dokud je tam nízká tráva, nahnal na srovnání terénu těch dvou zahrad. Pak se vám v té zahradě bude nejen lépe sekat, ale budete se tam i cítit lépe, když bude upravená. Osobně bych vsadil na jednu silnější... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika