Příspěvky uživatele - 182.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou keramickou pánev?, 13.5.2013
Přemýšlíme o titanové pánvi, ale mám k ní dotazy. Z jakého materiálu mají být obracečky a vařečky (je nutné dřevo, jako u keramické pánve) a jaké druhy pokrmů se na této pánvi dají připravit? Dočetl jsem se, že se nesmí namočit do vody a musí se... celý příspěvek >
Jakou keramickou pánev?, 9.4.2013
Dobrý den. Pánev Ballariny-Cortina není bohužel na indukční sporák. Roman
Jakou keramickou pánev?, 3.4.2013
Dobrý den. Děkuji Vám pane Tabulko za cennou radu. Máme pánev a sady nádobí od Zepteru a Tescomy a jsme moc spokojení. Na Vámi zmiňované pánve a recenze na ně se podívám na internetu. Jaký je váš názor na Zepter? Keramický povrch pánve se zničí i... celý příspěvek >
Jakou keramickou pánev?, 12.3.2013
Dobrý den. Rozhodujeme se, jakou keramickou pánev si máme koupit. Jedná se o bio keramickou pánev od fy. Eta a o keramickou pánev od Tescomy. Průměr pánve je 24 cm. Bio pánev je o 100% dražší, než Tescomácká, cca kolem 1500Kč. Na ceně už nesejde,... celý příspěvek >
Postřik kocide 2000, 10.3.2013
Dobré ráno, záleží na tom, jakou jste použila trysku na aplikačním zařízení. Jedná-li se o trysku s jemným rozstřikem přípravku, nemusíte mít obavy, pokud jste použila trysku s velkým průtokem postřikové kapaliny, raději bych postřik opakoval. Pokud... celý příspěvek >
Malé zahradní nůžky, 27.2.2013
Jedná se o nůžky Oregon Elite. Roman
Malé zahradní nůžky, 27.2.2013
Dobrý den, mám nůžky na stříhání větví téměř dvacet let. Jedná se o nůžky Oregon-zahnuté, s teflonovou rukojetí, jednobřité a šedivé barvy. Bohužel se již nevyrábí. a náhradní díly také ne. Ještě drží, ale potřebuji ještě jedny kvalitní nůžky do... celý příspěvek >
Křovinořez ABG, 20.2.2013
Vyměňte zapalovací svíčku, vyčistěte vzduchový filtr, nalejte nové palivo a zkuste ho nastartovat. Dále pak zkontrolujte palivové hadičky, filtr v nádrži, vzdálenost zapalování od setrvačníku a pokud si troufnete, vyčistěte membrány v karburátoru.... celý příspěvek >
Zahradna pilka, 19.2.2013
Dobrý večer. Se sklápěcí pilkou Husqvarna jsem velmi spokojený. Jedná se o dlouhou 220 mm. Mám ji více než pět let a používám jí v ovocnářství a lesnictví. Začínal jsem v ovocnářství obyčejnou 180mm pilkou. Koupil jsem si jí v železářství před... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 14.2.2013
Dobrý večer. Sponu k filtru vycvakněte raději bez použití šroubováku, aby ste jej nepoškodil. Popř.ji mázněte olejem na prstě. Klapku nechte raději na letní provoz, abyste nezadřel motor. Pět stupňů je pěkný jarní den. Zimní provoz dávám u pil pouze,... celý příspěvek >
Tlačenka z králíka, 26.1.2013
Dobrý večer, tak jem uvařil vynikající tláču. Dal jsem papinovat předek králíka, kousek bůčku a zeleninový bujon. Do papiňáku jsem mimo jiné vložil nerezový košíček s bobkovým listem, novým kořením, celým pepřem a jalovcem, každý ať si nasype podle... celý příspěvek >
Tlačenka z králíka, 18.1.2013
Dobrý večer. Tlačenku z králíka jsem jedl o Silvestru od kamarádova otce. Byla vynikající. Škoda ho není, protože bych chtěl sdělat starou samici, která by měla přejít papiňákem, tak jí chci dát do tlačenky. Upřímně, králíků máme hodně, tak to... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 15.1.2013
Dobrý večer. Doma vypěstovaná zelenina kupované nemůže konkurovat. Souhlasím s Vašimi názory, co se týče času a práce, to nelze srovnávat. Práce na zahradě musí bavit. Píšete, jak vypadá pozemek kolem novostaveb, také to s manželkou sledujeme, co... celý příspěvek >
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 15.1.2013
Dobrý večer. Jsme pár kol. 30 let s 18 měs. synkem, bio zahradničení, sadaření a farmaření se věnujeme několik roků. Zahrádku a zvířata máme pro zábavu a užitek. Snažíme se pokud možno kupovat minimum ovoce a zeleniny, jednak kvůli tomu, kolik tyto... celý příspěvek >
Tlačenka z králíka, 13.1.2013
Dobrý večer. Napíšete mi osvědčený recept na domácí tlačenku z králíka? Děkuji. Roman
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika