Příspěvky uživatele - 0.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 4.9.2012
Souhlasím s daturou nebo jiným druhem durmanu listy jsou trošku jiné ale ten plod je durman. Z hnědých semínek se vám to pěkně namnoží, pokud vám to nějaký drogový experimentátor neutrhne a nevyžvejká :-)  Až se toho budete zbavovat, tak... celý příspěvek >
Neznáte výkon motoru Bd1s 72?, 4.9.2012
Pokud by někoho zajímalo, jak to dopadlo, tak motor briggs byl na lištovku úspěšně naroubován. Odsekal jsem s tím celou seno/sezónu. Vyšší obrátky nevadí, protože sekačka má malá kola, která ve vyšší trávě ráda prokluzují takže mně sekačka nijak... celý příspěvek >
Třešeň a meruňka na stejném stromě, 25.5.2012
A je po experimentech. Všechny loňské rouby třešní včetně těch roubovaných na višeň. Postupně jeden po druhém zaschly. Vypadá to na nějakou spálu nebo něco takového. Uschnuly i rouby ktré loni skvěle prosperovaly a letos dikonce odkvetly několika... celý příspěvek >
Neznáte výkon motoru Bd1s 72?, 23.5.2012
Neznám historii toho stroje ale je tam opravdu motor se štítkem BD1s 72-L Já to zdědil po otci jako nefunkční krám z kůlny a bylo mi to líto zlikvidovat.Podařilo se mi to po pár hodinách hledání jiskry rozběhnout a na půl plynu jsem za tím chvíli... celý příspěvek >
Neznáte výkon motoru Bd1s 72?, 22.5.2012
Tak takový rozdíl kroutícího momentu jsem opravdu nečekal. Říkal jsem si že je to přeci jen starý dvoutakt proti modernímu čtyřtaktu takže by to mohlo být výkonově blíž. Sekačka má řemenový převod jak na pojezd tak k liště takže větší otáčky by se... celý příspěvek >
Třešeň a meruňka na stejném stromě, 21.4.2012
Tak ta  Aprikyra ist eine interspezifische Kreuzung aus Aprikose und Kirsche. Mě dostala. Takový hybrid mít jako podnož, tak na to by se musely oba rouby chytit :-) Taky si myslím že mi ten roub třešně letos zaschne. Chtěl jsem vědět,... celý příspěvek >
Rotavátor z Lidlu za 1690 Kč, 20.4.2012
Dřív se podobným strojům říkalo elektrická motyčka a to bylo myslím výstižnější. Tak jako motyčka nenahradí rýč, tak ani tyhlle "rotavátory" nenahradí rytí. Lehkou práci, ale odvedou, kdyby byly úplně k ničemu, tak by se neprodávaly. Je to spíš o... celý příspěvek >
Sháním píst a kroužky, 20.4.2012
Pokud by výše zmíněná firma po změnách už nemohla pomoct, můžete zkusit firmu Ahra. Je to firma, která se zabývá výbrusy a pístní kroužky má v nabídce. Ovšem neznám cenové hladiny jimi nabízených dílů, takže netuším nakolik by byla oprava rentabilní.... celý příspěvek >
Třešeň a meruňka na stejném stromě, 20.4.2012
Budete se mi asi vysmívat, že jsem Mičurin ale podařilo se mi loni omylem naroubovat třešeň na podnož, kam jsem chtěl dát meruňku, Zřešeň kupodivu přirostla, i když neudělala žádné velké přírůstky a na podzim nápadně brzy shodila listy ale zimu... celý příspěvek >
Uhyn slepic, 4.4.2012
dobry den chěla jsem se zeptat co muže bejt kdyš slepice vylihne vejce a je na skořapce krev a potom chcípne.Je to mlada slepice.jsou kmeni kmnou smese a obilim.Děkuji za radu. lackovi@seznam.cz
Rotavátor na teru?, 18.3.2012
Dík za ochotu a všechny odpovědi. Měl jsem strach že když ta osa nebude skrz celo délku rotavátoru, tak to bude mít tendenci se váhou stroje ohýbat. Podle plánku má dokonce ta osa menší přesah za kolíčkem než jsem si myslel. Asi to bude tím, že jde o... celý příspěvek >
Rotavátor na teru?, 17.3.2012
Moje němka má jako vývod z převodovky dutý šestihran 27mm který je tam na rozdíl od tery napevno. Takže ať to udělám jak to udělám, stejně budou vnitřní nože dál od středu než by se mi líbilo. Uvažuju o tom že ty nože nahradím delšíma. Každopádně by... celý příspěvek >
Rotavátor na teru?, 16.3.2012
Díky, že jste mi potvrdi moji doměnku, že jde o rotavátorek k fortshrittu. Ten zveřejněný odkaz na aukro není přesně zdroj, ze kterého jsem sestavu koupil. netušil jsem, že se tady do příspěvků dají vkládat fotky, tak jsem ten odkaz vložil aby bylo... celý příspěvek >
Homelite i4550b, 16.3.2012
No spražil jste mě dokonale, nicméně až na tu Kanadu jsem se zase tolk od reality neodchýlil. Pána, který zakládal toto téma pravděpodobně ani příliš do hloubky vlastnické vztahy ve firmě nezajímaly a to jestli je současný majitel číňan, nebo je... celý příspěvek >
Homelite i4550b, 13.3.2012
Náhradní díly prodává servis Garland. Kdyby snad něco nebylo k sehnání, tak některé konstrukčně totožné pily prodává pod svou značkou Ryobi. Sranda je že Homelite u nás dostala nálepku čínského šuntu, zatímco Ryobi je v povědomí jako kvalitní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika