Příspěvky uživatele - 165.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou stolni odrudu, kde sehnat, 14.3.2014
No jo, srovnej podhůří Malých Karpat a podhůří Vysočiny. V první lokalitě optimálně dozrává Rulanda a Ryzlink, v druhé brambory na škrob a líh. Někdy v budoucnu to zkusíme, srovnat dobu zrání různých odrůd révy. Ono možná i v tom skleníku dostaneme... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 14.3.2014
Mám buď Issai nebo Weiki, které se prezentují jako samosprašné. Když jsem to před pár lety kupoval, bylo mi jedno, jak se to jmenuje, jen když to budu mít... Rostliny plodily drobné plody, které dozávaly dost pozdě. Pan Beran mi doporučil i k nim... celý příspěvek >
Papriky 2014, 25.2.2014
Také jsem vysela Polňáska a Evu. Máte s nimi nějaké zkušenosti? Ještě jsem vysela Vlastu.
Polykultura - kombinace rostlin - jak na to?, 23.2.2014
Laskavec či amarant. Buď špenátová zelenina nebo na semeno, nebo "jen tak" na sušení do vazby.
Neujali sa všetky vrúble, 23.2.2014
Pro Tondaa To není možné, jedině v případě, že by postupně rouby zasychaly či jinak odcházely. Pokud rostou všechny odrůdy přibližně stejně intenzivně, nebudou se vzájemně nijak výrazně omezovat, nebudou si konkurovat. Sparchantět mohou jedině tím,... celý příspěvek >
Slivoň Unica, 23.2.2014
Hezké dopoledne, hledám pomoc. Dostal jsem roub prý křížence slivoně a meruňky, na visačce je psáno Unica. Nevíte někdo o co jde?
Pink Lady, 13.2.2014
Pokud bych srovnával nejen chuť a vůni, ale i konzistenci, máte-li rádi jablka typu Rubínu, je lepší sáhnout po Admirálovi, "ten se na jazyku rozplývá", jestli máte horší zuby tak Pink Lady si budete muset nastrouhat. Mě i ta Pinova přijde v... celý příspěvek >
Phoenix roebelenii - usychání konců listů, 19.1.2014
Jestli hnědnou mladé listy, chtělo by to, podívat se jestli není ucpaný odtokový otvor v květináči. Usychající konečky listů bývají reakcí na nedostatek draslíku - ten neumožní plné vyzrání konečků listů a ty v sušším vzduchu zasychají. Jestli... celý příspěvek >
Odrůda Admirál, 19.1.2014
Pro "Mitwocha". Dohledal jsem tu degustaci v Německu a na plac šla Sapora v pořadí 13. Freiherr 20, General 3838 29, Admiral 37. Jestli a kdy byla pauza, toť otázka na další dohledání. 
Hrušeň písečná - sortiment a uskladnění, 18.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, chtěl bych založit nové téma. Vedle naší hrušně obecné je na trhu i hrušeň písečná (kumoi, nashi,...). Je na fóru někdo, kdo je má rád, má nějaký sortiment? Zajímá mě, jak dlouho je lze v běžném sklepě uchovat. Mám na zahradě v domku... celý příspěvek >
Co to kvete?, 11.1.2014 Obsahuje fotku
Někdo říká léčivka, jiný plevel, ve škole příklad typu vegetativního množení. Kvetla mi vloni, neudělala plůdky. Častěji jmenovaná jako Bryophyllum daigremontianum, někdy též Kalanchoe d., náduť... Kalanchoe mají po opylení drobné docela chutné... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 11.1.2014 Obsahuje fotku
Je tu na fóru někdo, komu přežil tento druh zimu venku? A bydlí v ČR, SR. Jak se o něj postarat?
Hokaido dnes, 9.1.2014
Hokaido nemá moc rádo chlad a vlhko. Takových 15°C a vlhkost běžného bytu ho udrží při životě téměř do jara. Déle vydrží odrůda se zelenou slupkou (tuším Delica), ta má slupku silnější. Napadají mě jiné způsoby, tradiční u jejích sester - kandování,... celý příspěvek >
Ibišek, 9.1.2014
Kdyby to byl pes, máte nejspíše na krku žalobu pro nedostatečnou péči a výživu. A za malou boudu. Pokud trváte na tom, že má zůstat v této nádobě, myslím, že bude dost prorostlá kořeny. Opatrně vydrolte zeminu z míst, kde mezi kořeny zbývá a pokuste... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Když tu může být dotaz na petunii, určitě někoho potěší tahle letnička.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika