Příspěvky uživatele - 166.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor na vysokou trávu, 29.5.2012
Omluva Wisconsinu - jejich mail zůstal ve spamu. Odpověď byla naopak velmi rychlá :-) Bohužel stále nejsem rozhodnut zda ten CC a nebo Wisconsin :-(
Roundup, 29.5.2012
Okrasný asi že je "na okrasu", tady nikdo z něj nemá užitek :-) Je pro potěchu zrakového smyslu. A pak taky na některé plochy ani není moc co jiného použít.
Zahradní traktor na vysokou trávu, 28.5.2012
Děkuji za hodnotné informace. Máte podobný problém - jak ho řešíte? Sečete rotačkou a nebo máte nějaký traktor (jaký)? K Wisconsinu - dieslový je velmi drahý, to bych raději šáhl po té Kubotě. Navíc jsem psal dotaz na některé tech. informace a zatím... celý příspěvek >
Zahradní traktor na vysokou trávu, 28.5.2012
Mně se Honda celkem zamlouvá, ale měl bych jeden dotaz - maximální výška seče je 90 mm - zdá se mi to málo. Nechci tam mít přímo golfový trávník a taky ho nechci sekat co 3 týdny, ale minimálně... Chci totiž sekat bývalou louku (7000m + 1500m). Nemám... celý příspěvek >
Challenge AJ 92 - 16 HP vs. Expert 92.160 H, 27.5.2012
Díky za poznatky. Rád bych se zeptal, co znamená "letos ještě nesečené, trávy". Jak byla asi vysoká/hustá? A na jakou výšku jste sekal?
4x4 u zahradních traktorů, 26.5.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal, zda zahradní traktory, u nichž je uvedeno 4x4, používají opravdu pohon všech kol a nebo jde pouze o uzávěrku diferenciálu. Např Starjet 4x4 má převodovku Tuff Torq K664 + Kanzaki KXH 10M. Můžete mi nekdo poradit?
Lištová sekačka - zkušenosti, 22.5.2012
Psal jsem výše, že bych potřeboval dvoububnovku, a že nabídku Vari i Dakru mám projítou.  Vari se dvěma bubny jsem viděl na prodejně a je to celkem neohrabaný stroj - má přes 200 kg. Já mám trochu členitější terén, sem tam strom. Mulčovat nechci... celý příspěvek >
Lištová sekačka - zkušenosti, 22.5.2012
Pro mě je jednobubnovka spíše malá, rád bych záběr alespoň 120 cm. Takže dvoububnovku a nebo tu diskovku od Dakru. Proto mě vcelku zaujala ta lištovka.
Lištová sekačka - zkušenosti, 22.5.2012
To jste mě nemile překvapil. Hledám totiž sekačku, která má široký záběr, není "likvidační". Navíc bych rád vyšší výkon a to je v našich končinách trochu problém. Něco nabízí Dakr a Vari, ale jde o novinky a navíc jsem dohledal velmi špatné racenze.... celý příspěvek >
Lištová sekačka - zkušenosti, 21.5.2012
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké máte zkušenosti s lištovou sekačkou. Jak se chová, pokud najede do krtince/mraveniště? Jak moc složitá je údržba? Zajímám se o sekačku, která by byla osazena tzv. "komunální žací lištou", která by měla vyžadovat... celý příspěvek >
Nářadí Fiskars, 20.5.2012
Sekery a rýče od Fiskars, které vlastním jsou prostě super, bez chyby. Každopádně mám stejnou zkušenost s nůžkama (už se nevyrábí) a vydržely stejně dlouho jako neznačkové.
Stromky - ochrana proti sekačce, 20.5.2012
Sad je dost velký, asi y to šlo zvládnout, ale nejsem právě nejmladší a s kosou to moc neumím. Navíc když už tu rotačku mám, škoda ji nevyužít :-)
Stromky - ochrana proti sekačce, 20.5.2012
Tak ještě jednou. Dotaz zněl takto: "Dobrý den, neznáte někdo nejaký fígl, jak ochránit stromky před náhodným setkáním se s noží rotační sekačky? Používám rotačku už léta, ale vysadili jsme nový sad a seč je nyní docela náročná. I přes to, že... celý příspěvek >
Stromky - ochrana proti sekačce, 19.5.2012
Myslím, že jste přehlédl obsah vlákna. O hektaru ani profi rotačce tu není ani zmínka.
Stromky - ochrana proti sekačce, 19.5.2012
No, jsem to blbě napsal :-) Jde samozřejmě o bubnovou sekačku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika