Příspěvky uživatele - 144.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar MS-400 U, 2.10.2012
Metrovou travu by struna davala opravdu tezko, tam uz je opravdu lepsi pouzit 3 zub na hustou a opravdu vysokou trávu. Potom maliny a ostružiny si myslím, že žádný problém. Ale výhody stroje vidím jinde je to lehký stroj který se nechá perfekně... celý příspěvek >
Dolmar MS-400 U, 2.10.2012
Pokud potřebujete stroj na náročnější použití určitě bych doporučil 4510, také jsem o něm uvažoval ale ten výkon bych prostě nevyužil. S 3 zubem jsem nesekal ale věřím, že s ním práci zvládá dobře. Zatím jsem s 340 sekal jen strunou a v trávě se... celý příspěvek >
Dolmar MS-400 U, 25.9.2012
Mám Dolmar 340, což je totožný stroj jen slabší, výkon 1,6 kW a jsem s ním spokojen. Jelikož s ním nepotřebuju sekat náletové dřeviny nebo dělat prořezávku v lese ale čistě jen stroj na trávu tak jsem vzal tento. Naopak protože seču kopcovitý terén... celý příspěvek >
Automatické zastřihování struny na křovinořezu, 6.8.2012
Práci vám právě usnadní ořezávání nožem na potřebnou délku a poloautamatická hlava.  Delší strunu ani nepotřebujete, uvidíte, že budete mít dost práce strunu zaměstnat. Bez krytu a při výkonu vašeho stroje ochranných pomůcek nedoporučuju... celý příspěvek >
Žací struna, 6.8.2012
Řekl bych, že každý preferuje typ struny jaký mu vyhovuje.  Myslím si že je tato struna na tom stejně jako jiné odolnější struny. Záleží za kolik strunu pořídíte, ale všeobecně bývá dražší a přitom odvede stejnou práci.
Automatické zastřihování struny na křovinořezu, 6.8.2012
Čím je struna delší, tím více zatěžuje motor a všechny další části křovinořezu. To by bylo v případě, že by jste se rozhodl sekat na dlouhou strunu bez krytu... Je tedy dobré udržovat délku struny o něco kratší než je po délku zkracovacího... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 4.8.2012
Dám si na to pozor, ještě jednou Vám děkuji za všechny užitečné rady.
Problem s Dolmar 340, 3.8.2012
Děkuji za radu výkon je opravdu více než slušný. Zatím jsem sekal jen strunou, tak vyzkouším dodávaný 3 zub až k tomu budu mít příležitost.
Problem s Dolmar 340, 3.8.2012
Rád bych se zeptal, jestli na sekání vysoké trávy je vhodnější 4 zub nebo 8 zub kotouč. Jinak velice děkuji za všechny rady a vřelou pomoc.
Problem s Dolmar 340, 31.7.2012
Jen mi přijde, že má stroj na plný plyn veliký výkon, oproti el. strunovy sekačce se to nedá srovnat.
Problem s Dolmar 340, 31.7.2012
Ještě jednou děkuju panu J.S. pomohlo obohatit směs přesně jak jste popsal a motor již běží.
Problem s Dolmar 340, 30.7.2012
Děkuji pane J. S. za radu, určitě vyzkouším seřídit L. Musel jsem sundat i otáčky motoru, protože se otáčela strunová hlava. Patrně chybně nastaveno z výroby. Už jsem volal prodejci a ten mi taky řekl ať nejdřív zkusím to L. a H ať nechám jak... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 30.7.2012
Křovinořez je úplne nový nastavený z výroby. Dělá to stejně za studena jako za tepla. Na půlplyn se rozeběhne do otáček a po jeho vypnutí spadne na volnoběh. Ale když chci znovu přidat plyn tak se mu nechce zabzuči a chcipne. Jinak pokud by se z... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 30.7.2012
Takže teď po nastartování se roztočí do otáček a po přidání a puštění plynu spadnou otáčky na volnoběch a strunová hlava se už neotáčí. Na volnoběh běží pořád ale po přidání plynu zabzučí a chcípne. V přívodu paliva to být nemůže protože na volnoběh... celý příspěvek >
Problem s Dolmar 340, 30.7.2012
Dobrý den mám problém s křovinořezem. Po nastartování se točila strunová hlava na volnoběh, a tak sem ubral motoru na otáčkách ale po přidání plynu chcípne. Je to divny protože na zamknuty plnoplyn se rozjede do plnych otacek a toci se porad a na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika