Příspěvky uživatele - 16.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okousané nové listy u papriky?, 24.6.2011
Tak mi pane pěstiteli připadá, že listy vůbec nejsou ožrané, ale poškozené sáním nejspíše mšice ve středu rostliny. Svědčí o tom i zvlnění na větších listech.  Všimněte si, že okraje jsou nepoškozeny, pouze zdeformovány. Okus by vypadal jinak,... celý příspěvek >
Jsou to plané výhony?, 20.6.2011
Dobrý den, dle obrázku se jedná evidentně o podrost šípku. Výhony je třeba zcela odstranit co nejblíže kořenovému krčku, a to všechny. Pokud je ponecháte, zbylá růže se bude vysilovat, jelikož živiny proudí do šípku, a časem postupně zeslábne až... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 18.6.2011
Dobrý den, čtu diskusi ohledně rajčat San Marzano. Koupila jsem loni odrůdu Scatolone, což by mělo být rajče ze "skupiny" San Marzano. Tak jak je to vlastně s těmito druhy? Pěstoval někdo obě odrůdy, nebo jaký je mezi nimi rozdíl? ... celý příspěvek >
Salátovky Vista F1 - řez, 27.4.2011
Nod je vzdálenost mezi kolínky, tj.holé části stonku mezi jednotlivými patry listů.  Tedy odstranit vyrůstající boční výhony až do 3 patra, v dalších patrech výhon zakrátit za prvním listem, zpravidla tam s listem je a zůstane i plod. Výhon, ze... celý příspěvek >
Řízkování, 7.4.2011
Vážený hoste, k Vašim dotazům lze dát jen jedno doporučení: aby jste získal alespoň elementární znalosti o chodu zahradnických prací, zakupte či zapůjčte některou z četných příruček či encyklopedií a věnujte nejprve dostatek času jejímu prostudování.... celý příspěvek >
Pomoc s rajčaty, 28.3.2011
Vyklopte, zkontrolujte kořeny (zřejmě nebudou v pořádku- zahnilé). Přesadte do nového substrátu, do menšího kelímku, upravte zálivku, nepřelívat. Pro možné napadení houbovými chorobami zalijte dle návodu Previcurem. Granulovaný hnůj by neměl vadit,... celý příspěvek >
Rajčata - je to plíseň?, 24.3.2011
Z jistěte, zda na spodní straně listů je nejaký bělavý či jiný povlak v místě, kde se nachází skvrny. V tom případě by se mohlo jednat o houbové onemocnění. Je-li spodek listů čistý, pak se pravděpodobně jedná skutečně o prochlazení, nebo dokonce... celý příspěvek >
Odrůdy rajčat, 22.3.2011
Zadejte si na google tomato Hyppel, a další popsané, odkaz dejte "přeložit" a můžete si potřebné informace přečíst. Jedná se o zahraniční hybridy, některé již velmi staré, které se v běžném maloobchodním trhu u nás neprodávají. Některé z... celý příspěvek >
Muškáty, 16.3.2011
No to ale dáváte čtyřnásobnou dávku, než je doporučena, jelikož v návodu je 1 odměrka na 10 l vody. To se tedy Vaše muškáty mají opravdu dobře...
Linda F1, 25.2.2011
Tak já nevím. Pěstuji Lindu již několik let, momentálně vysévám ještě i ze sáčku z roku 2OO6. Nikdy jsem neřešila žádné problémy s opylováním, co květ, to okurka. A že násada plodů je veliká. Zřejmě se změnilo genetické složení tohoto hybridu. Jeden... celý příspěvek >
Černo-červená rajčata, 2.2.2011
Díky za tip, mimo rajčat jsem se zhlédla i ve výběru melounů. Tak snad mi vše dorazí včas. Už jste zde objednával dříve?  Jak to dopadlo?
Černo-červená rajčata, 2.2.2011
paní Zuzko, mohla byste mi prosím sdělit, jakým způsobem jste provedla úhradu objednávky z irinas-shop? Kolik vyšel bankovní převod nebo jaký jiný způsob platby? Děkuji Vlasta. I jinému uživateli děkuji za případnou odpověď.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika