Příspěvky uživatele - 232.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Po hnojeni mi vznikli na travniku vyrazne pasy, 14.5.2011
Obávám se že se vám to nepovede, protože neohadnete množství prášku na dosypání a také se vám nepovede jet přesně v pruhu. Příště na hnojení používejte rozmetadlo.
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 14.5.2011
Variátor je jednoduchý a spolehlivý systém. Dlouhodobě odzkoušený na skůtrech a podobných vehiklech. Já bych se toho nebál. Hydropřevodovka je mnohonásobně složitější, jsou tam velké tlaky a v případě poruchy je to finanční problém. Mrkněte na videa... celý příspěvek >
Sekačka s variabilní rychlostí pojezdu, 13.5.2011
Snapper dělá s variabilním pojezdem. Stojí asi 16,5. Snapper ENXT 22875E Mountfield 15,5. TORO 48 cm SD ADS
Sháním levnější , 13.5.2011
Fotku jsem chtěl po kolegovi se sudovobetonovým válcem :-). Ještě jsem objevil tyto stránky. Nemá to moc malý průměr?
Sháním levnější "aerifikační" válec s hroty na trávník, 13.5.2011
Když jeden nemůže tak si přizve pomocníka a potom to už jde samo :-)
Sháním levnější "aerifikační" válec s hroty na trávník, 13.5.2011
Netušíte, kolik to dohromady celé váží? A nebyla by fotka? Díky. Z.
Sháním levnější "aerifikační" válec s hroty na trávník, 12.5.2011
Už jsem to sháněl, ale všichni to mají za traktor. Moc těžká věc. Potřebuju aby to vážilo tak 100-150 kg.
Sháním levnější "aerifikační" válec s hroty na trávník, 12.5.2011
Prohledal jsem internet a nemůžu nic za rozumnou cenu najít. Představuju si válec s hroty cca 8cm délky minimálně 70-100cm ručně tažený. Budu pravidelně aerifikovat asi 1500-2000 m2 každoročně pro zlepšení půdy. Firmu na to brát nebudu, protože při... celý příspěvek >
React drive system u sekačky, 11.5.2011
Máte zkušenosti s tímto systémem pojezdu? Má to smysl nebo ne? Jestli se to už tady řešilo, tak mi dejte odkaz. Nikde jsem to nenašel. Díky. Z.
Sekacky stiga, kterou vybrat, 10.5.2011
Přesně tak. Pro pobavení dobrý, ale musíte problematice rozumět :-)
Postřik zelenou skalicí po vertikutaci, 10.5.2011
Můžu to teda stříknout nebo ne?
Jaký prostředek zlikviduje i půl metrový plevel?, 10.5.2011
Potom se musí posekat :-)
Založení živého plotu?, 9.5.2011
Na podzim listnáče a na jaře jehličnany, ale já sázel pár smrčků na podzim a nebyl problém. Jen jim při přesazování nechte co nejvíc kořenů a pod každý dejte tabletu. Hlínu kolem stromku nakypřete a po zasazení pořádně zalévejte. Po zasazení hoďte... celý příspěvek >
Jaký prostředek zlikviduje i půl metrový plevel?, 9.5.2011
Postřikovat se musí za úplného bezvětří a okolní keře a případné větve přehodit plachtou. Pak je to v pohodě. Trhání plevele je na několik roků :-)
Jaký prostředek zlikviduje i půl metrový plevel?, 9.5.2011
Používal jsem dominátor před vyséváním trávníku a po třech postřicích během léta nezůstalo vůbec nic.  A když uděláte trojnásobnou koncentraci než je doporučení na hektar tak to zlikviduje všechno co se zelená.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika