Příspěvky uživatele - 47.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci, mravenci a zase mravenci, 27.5.2011
tak ono už to tak je, že oristě jeden živočich pojídá druhého.. ślimáky naštěstí nemám, ale prej funguje dýt do vyjezeného melounu pivo a to dát do zahrady, slimáky pivo děsně bere a jdou po něm jak slepice po flusu---mravence nemám rád, lezou po... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 27.5.2011
jojo, v podstatě by to mělo jít.. no teďka čekáme trošku ochlazení a pak zase třicítky.. takže uvidíme jak to pujde dále.. každopádně držím palce. jen bych s ezeptal -máte na hadici nějaké udělátko, kterým jedete po dně, nebo máte samotnou hadici a... celý příspěvek >
Mravenci, mravenci a zase mravenci, 27.5.2011
mravence likviduju benzínem-jakmile objedvím hnízdo, naleju na něj trochu technického benzínu, zapálím, prohradu hořící půdu a mám klid... prej je dobrý i kypřící prášek, sežerou ho a prasknou...
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 27.5.2011
ano Mirku, já si to četl.. jen se mi prostě nechce věřit, že by voda vydržela 2měsíce a byla naprosto nezávadná, čistá atd... prostě mi to hlava nebere.. to neříkám, že to nemůže být pravda, jen jsem se s tím ještě nesetkal, to je vše... asi by to... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 24.5.2011
to ano, ale pokud je teplota v bazénu 28 stupnu a více, dochází k radikálnímu množení bakterií.. proto je lepší, když se udržuje teplota kolem 25 stupnu... pokud bylo loni škaredě a pršelo, tak se neměly bakterie z čeho množit.. ale - čím víc o tom... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 24.5.2011
jasny, to máte naprostou pravdu.. výrobci chemie by byli nejradši, kdyby lidi kupovali ty jejich měřiče, srážeče, vločkovače a já nevím co imrvére.. no, díky za popis, vyzkouším Váš postup a uvidím.. když vás tu ještě mám, jak je to s teplotou,... celý příspěvek >
Postřik proti plísni na rajčatech, 24.5.2011
no ano, to je smutný fakt -  nejmenovaná agro firma leje asi do receptáře pěkné peníze, takže je reklama na ni skoro furt a vše se používá jen z oné firmy.. paní, co sadila okurky mě přišla až praštěná-pokud bych spočítal náklady na 2 bedny... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 24.5.2011
zdravím.. jen bych se chtěl zeptat-jak vysáváte ze dna hadicí?, -natáhnete a jedete hadicí po dně?? Kolik dáváte sava, dáváte ráno, nebo večer? To, že je voda OK, zjišťujete měřením, nebo pohledem, čichem?  ještě bych Vás poprosil-určitě sem... celý příspěvek >
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 23.5.2011
no, ono bazén se musí filtrovat více než 2hodiny denně, v extrému klidně i 8 hodin -pokud je voda teplá více než 28 stupnu, tak je to doporučeno. navíc počítejte-vysávání kalů a jiných věcí ze dna atd.. navíc, levné centrály papají směs olej+benzín,... celý příspěvek >
Postřik proti plísni na rajčatech, 23.5.2011
no, nevim... včera jsem se díval na Přemeta a jeho rady a byl tam nějaký pán a ten tvrdil- po zasazení rajčat počkat cca týden a po té provést 3x preventivní postřik proti plísni.. tak nevim jak to je... prej s emusí provést systémovým postřikem..
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 20.5.2011
zdravím, dle vlastní zkušenosti tak 10-14 dní, než bude voda na vylití.. podobný problém jako vy řeším taky, sice mám možnost elektřiny, ale za dost velké poplatky, proto se mi to nevyplatí.. uvažoval jsem i o solarní elektrárničce -panel cca... celý příspěvek >
Mrazík, 19.5.2011
včera jsem byl na zahradě -židlochovicko - z 12nově zasazených sazeniček stolních hroznů jsou jen 2 spálené, ale díval jsem se a zase obráší.. naštěstí jsem před mrazem ještě sazenice nakopčil a udělal jim hromádky, takže jsou OK.., další cca 5... celý příspěvek >
Mravenci na broskvoni, 17.5.2011
po zjištění ceny za kelímek chemstopu to řeším jinak -mucholapka za 4 koruny, omotaná o kmen stromku. pokud prší a už nelepí, tak jednoduše odmotám jeden závit a zase lepí... je to daleko levnější řešení a stejně účinné..
Omrznutí moruše, 5.5.2011
já bych ji asi nechal být, co zmrzlo opadá a až stromek obraší na nezmrzlých místech, pak provedte řez... stejně ted nevíte jak moc byl stromek mrazem poškozen, to poznáte až začne znovu obrašovat..je to ale můj názor, který se samozřejmě může lišit... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 4.5.2011
škoda že to čerstvé ze zahrady je asi tak měsíc v roce...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika