Příspěvky uživatele - 217.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody nekvetou, rostou jim šlahouny, 30.5.2010
...vela dusika?
Jake sito na prosevani kompostu, 19.4.2010
Obycajne sito na stavebne ucely oka asi 1-2 cm. Na jemnejsi kompost sa mi osvedcila sietka,...taka co sa dava pod omietku. Natiahnem na sito a ide to.
Hydrogel?, 27.3.2010
Mne sa paci Aliho napad, ziskavat hydrogel z penpers. Napada ma zalozit firmu na recyklovanie plienok s tym, ze hlavny produkt bude hydrogel aj s potrebnym hnojivom Inak hydrogel pracuje podobne ako bentonit ale je to nieco uplne ine. Polymer... celý příspěvek >
Je už vhodná doba na verikulaci?, 21.3.2010
Popravde, ak je zima mierna, ako napriklad pred rokom a skor sucha, trava prezimuje pekna zelena. Takze pani ma dovod na nemile prekvapenie.
Slimáci, 20.3.2010
Pisalo sa na fore, ze vsetky prostriedky na slimaky su na kocku kvoli sekundarnym otravam (bystrusky a jezkovia... hlistice su strasne drahe). Jediny mal dobre referencie. Latka na baze fosforecnanu zeleziteho (nespominam si nazov predavaneho... celý příspěvek >
Domácí vodárna - ponorné čerpadlo = čím zavlažovat, 20.3.2010
Urobte si co najpodrobnejsi plan travniku pripadne aj ostatnej zahrady. Uvazujte o vsetkych moznych prekazkach pre postrekovace... chodte do nejakej firmy co predava hunter, irritrol, rain bird ci inu profi firmu (profi rozpoznate tak, ze maju... celý příspěvek >
Japonská střecha, 16.3.2010
...zaujimave. Ked u nas boli Japonci tak na strechu nasej studni povedali ze je typicky japonska. Ale ona ma rovne tvary, nie oble ako na obrazku hore. Ked som namietal, ze oni maju (a to je pravda) strechy s oblymi tvarmi, tak mi povedali, ze to je... celý příspěvek >
Pomer N-P-K pre jednotlive rastliny, 7.3.2010
... nemoze....A este to moze skomplikovat fakt, ze poziadavky na ziviny zavisia okrem rastliny od obdobia, pocasia a zlozenia a typu pody. Ak teraz na jar date vela dusika, tak ako radove uvadza zakladna literatura, nic neskazite. No a menej je... celý příspěvek >
Vlhkost vzduchu, suchy vzduch, rastliny ako zvlhcovace, 6.2.2010
...V byte mame suchy vzduch. Nie je to dobre pre nas, ani pre rastliny. Mate skusenosti, ako zvysit vlhkost pomocou nejakych rastlin, ktore odparuju vodu?
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 31.1.2010
Ked si pozriem temy posledne tyzdne, tak vsetci piju slivovicu alebo opravuju techniku...
Rajcata a Papriky, 6.1.2010
semena exotickych odrod rajcin, ale aj inej zeleniny a rastlin sa daju objednat na strankach Klubu pestovatelov rastlin kpr. Vygooglite.
Élektrická píla č.1, 17.11.2009
dolezita je ostra a dobra retaz a trpezlivost. Netlacit!
Cerpadlo Al-ko SA30 - nastavenie, 25.9.2009
Pre upresnenie, jedna sa o male zahradne cerpadlo s dvojtaktnym motorom. Vazne nema nikto odpovedajuce skusenosti?
ake rybicky? jeseter?, 10.9.2008
reagujem na vlastny prispevok.OD tej doby co som rybky kupil uz som videlk male prirastky.
Doporučte strunu, která se nespéká, 10.9.2008
Nespeka sa superstruna al;ias superstring. Pozri: http://en.wikipedia.org/wiki/Superstring_theory
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika