Příspěvky uživatele - 217.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je na tresni balerina na listoch?, 24.6.2010
teraz som pozeral a na listoch su take male cierne husenice. Neviete nazov pripravku s cim to postriekat?
Co to je na tresni balerina na listoch?, 23.6.2010 Obsahuje fotku
viete mi povedat o co sa jedna a co stym robit? Je to tresen balerina. dik
Olej do motoru Honda sekačky, 13.6.2010
Pre kosačku HONDA HRX 537 používam, k mojej plnej spokojnosti, olej SHELL HELIX PLUS 10W-40, API SL/CF.
Rajče tyčkové stupické polní ranné, 5.6.2010
...divna vec, rozdvojilo sa mi na dva rovnake vyhonky, neviem ktory vylomit. Nepozorovali ste niekedy nieco podobne?
Křovinořez Al-Ko BC 4535 nebo Hecht 143, 26.5.2010
Kupte si hq nebo stihl a zabudnite na taketo metly ktore pri koseni rtasu ako vybrator, zeru kopu benzinu a kosenie? neda sa to nazvat kosenim ale drinou.
Honda, Stihl nebo Husqvarna?, 26.5.2010
Ahoj. Ja mam hq 335 rx. Kosil som aj s vižinačom stihl a viac sa mi páči hq. Neviem ako tieto konkretne stihl-ky, ale na hq sa nož toči proti smeru hod. ručičiek a keď kosím s prava do ľava ako s kosou pekne trávu ukladá. Stihl sa toči opačne a treba... celý příspěvek >
Domácí pekárna, 22.5.2010
Nemame pekaren. Mozno kupime v blizkej buducnosti. Pocul som ze nevyhoda je, ze nedokaze upiect pravu korku, aku pecu profi pekarne. Ake mate skusenosti s korkou? Ja ma z chleba korku najradsej.
Vláknitá řasa, 17.5.2010
Suhlasim. Vyhodou peroxo zlucenin je to, ze sa dobre rozlozia, zmiznu. Ak neratam zostatkovy uhlicitan po peroxouhlicitane.
Kvalitní český česnek, 17.5.2010
Kupili sme na trhu. Aj na jedenie, aj na sadenie. Povedali: "Mlady pan, ak vam bude chutit mozete si nasadit. My vzdy len tento sadime uz 15 rokov, ten isty dokola." Nieco sme zjedli, bol OK, aj sme nasadili. Sorta neznama, a uz vobec... celý příspěvek >
Maďarská, 1.4.2010
Môžem úspešne pestovať odrodu Maďarská ponož montclar Podunajská nížina severná časť od Nitry.200m.n.m, hlinitopiesč pôda? Aká velká narastie?
Jak je to s tím smáčedlem?, 27.2.2010
Presne ako pise dole PP. Povrchove napatie vody je prilis vysoke. A vacsina postrekov nema vlastnosti tenzidov a azda vsetky sa zarabaju vo vode. Vyznam zmacadla je preto neodskriepitelny. Voda vam nezleze, akoby z mastneho povrchu, z rastliny,...na... celý příspěvek >
Problem z nadrzkov na benzin, 23.2.2010
Dobry den na mojej sthilke ms 180 mam problem z benzinovov nadrzkov.Kvapka z nej benzin z navrtaneho otvoru kde je taka zelena gumicka.Uz mi ju vytiahlo dvakrat a zacal z nej kvapkat benzin, gumicku som zasa kliestikmi cez nadrzku zatlacil spat a... celý příspěvek >
Vlhkost vzduchu, suchy vzduch, rastliny ako zvlhcovace, 7.2.2010
Pytal som sa na rastliny ako zvlhcovace, pretoze take skutocne su. V sklenikocvh sa pouziva bananovnik, ktory dokaze prijat korenovou sustavou niekolko litrov vody denne a listami ju odparit. Takuto vlastnost nema vela rastlin. V byte, kde je mala... celý příspěvek >
Tazky chod motoru, 22.1.2010
retaz aj lista boli mastne ako maju byt skusil som to potom bez list a retaze a tiez to furt robilo teraz to uz nerobi ale bojim sa ci som nieco nepredral
Pila s vykomom motora 1800 W, 3.1.2010
Su to starsie istice su biele maju v strede take cierne tlacidlo ktore sa pri pretazeni vypne a zapne sa na boku takym hnedim malym tlacitkom.Na tom ciernom je uvedene 10 A a je tam napisane 250V... viac o nom neviem
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika