Příspěvky uživatele - 217.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výroba filtru, 31.12.2010
6 kubikov by som neriesil so ziadnym plastom. Dobre by som si rozmyslel koncept a siel do betonovania
Jak připravit pudu pro ovocne stromky, 20.11.2010
...si robte srandu, vedome nenahlasenie archeologickej pamiatky je asi trestny cin. Greci kvoli tomu snad ani stromky nesadia.  Maju velky strach, ked kopu zaklady domu, pretoze ak natrafia na nejaku staru pamiatku musia vsetko... celý příspěvek >
Pomoc s tujami, 3.11.2010
Dobrý deň, ako spoznám, že tuje /smaragdové/ mi hnijú. Mám také podozrenie, korene v bale sú pod kôrou a geotextíliou. Keď tam skúsim rukou pôdu je úplne ako blato.Podotýkam, že boli sadené asi pred 2 mesiacmi, majú 100cm.Ďakujem za radu.
Založení kompostu - trava, hnuj, hlína, sláma, 1.11.2010
Vyznam v komposte vidim v tom, ze spaja uzitocne s ekonomickym. Zbavim sa odpadu a ziskam kvalitny substrat. Je somarina kupovat nejaky granulovany hnoj ak mate na dusik bohate rastlinne zbytky. Nech to spravite akokolvek, bakterie nakoniec zvitazia.... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 29.10.2010
vela listia hrable, lopata a ruky malo listia kosacka vysavac pre tych co maju vela penazi PS: automover a vretenovky maju tu nevyhodu, ze nedobre zberaju listie.
Podnož Rubira pre meruňky, 24.10.2010
Dobrý deň, podnož rubira pro meruňky v literature sa píše, rastie rýchlejšie ako marhul. semenáč, v inej literature-stredne rastúci podnož, v dalšej, slaborastúca podnož.Už sa v tom nevyznám. Ako je to vlastne. a aká je velkosť stromu z touto... celý příspěvek >
Třešeň bittnera, 21.10.2010
Neviete aké druhy čerešní sú vhodné pre opeľovanie Bitnera?
Kongresovka, 21.10.2010
Zdravím, kúpil som hrušku komisovku, poradíte aký opeľovač je pre ňu vhodný. V preklade je komisovka - konferencia?
Rododendron zo semena, 10.10.2010
Moze vyrast rododendron zo semena? je to bezne? Nieco take rastie na starom pni v blizkosti rododendronu...
Gazon - jesenné kosenie, 8.10.2010
pri velkych mrazoch v zime premrzne zem 50 cm hlboko a travniku to nijako neuskodi. Preto bat sa, ci travnik premrzne ak ho skosim o cm nizsie je totalna somarina.
Jak na žáby ve skalce, 30.9.2010
v nasom pripade to moc nezafungovalo, deti od susedov sutazili po dobu 2 tyzdnov, kto z nich vyzbera najviac ziab (potom sme ich nosili do inej lokality s mociarom),kazdy den vyzberali cez 50-70 x 2 teamy, zial po 2 tyzdnoch ich zabavka presla...... celý příspěvek >
Axolotl mexický v jezírku - zimovat?, 23.9.2010
Nadherny... hned by som ho bral do jazierka... iba sa bojim, ze by som mu nevedel vytvorit tie spravne podmienky zima, macka,ryby, vtaky... Aku mate skusenost s mlokmi vseobecne? Piste skusenosti... od nasich mlokov az po japonskeho velkeho (ak ho... celý příspěvek >
Usychání tůjí, 18.9.2010
Tohto roku prší viac ako dosť a cyprušteky (Chamaecyparis) sú citlivejšie na nadbytok vody. Tažká íľovitá pôda z toho dôvodu nie je veľmi vhodná. V takom prípade vyskúšajte iný druh napr.  thuja, tis...  Kto... celý příspěvek >
Mulčovací kůra, 8.8.2010
Z dreva na kurenie mi zostalo vela kory. Dubovej. Hodi sa na mulc? je celkom pekna, i ked nie az taka pekna ako borovicova. Pocul som, ze dubova kora je dost bioaktivna, ci by nemohla uskodit rastlinam. Ake dalsie pouzite dubovej kory?
Nejtmavší mulčovací kůra, 7.7.2010
Videl som niekde nejaku svedsku ciernu borovicu, ale cena hrozna. Predavali to ako koru, ktoru nerozfuka ziaden vietor. Drahe ako das.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika