Příspěvky uživatele - 212.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 147s alebo Honda IZY 41, 23.6.2007
Podívejte se ještě na model HRZ536TDEA. Na to co píšete je přímo dělaná, navíc je to stroj, dá se říct k neutahání. Zvládá v klidu i půl metru přerostlou mokrou trávu. Navíc ceny náhradních dílů jsou nižžší, než například u HQ - vlastní zkušenost.
Honda Vs. Briggs, 5.6.2007
Prosím vás motor Honda je OHC - (nejběžnější typ,který je na sekačkách), může být i OHV, na vyšších modelech.Motory BS kterými jsou osazovány sekačky jsou SV, nejjednodušší konstrukce z počátku minulého století. No a pro nevěřící si stačí vyhledat... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 4.6.2007
To vůbec nevadí,i takhle mu dá Honda ve všech parametrech na prdel.A to se ani nezmiňuji o spolehlivosti,ale to už vychází z celkové konstrukce motoru.Kupovat v dnešní době sekačku s motorem BS mi připadá jako shánět nové auto s karburátorem.Je ale... celý příspěvek >
Výběr motorové kosy - poraďte?, 29.5.2007
No nechci se Béďi rozhodně zastávat,ale z vlastní zkušenosti (reklamace Partner-výměna za HQ,následná výměna po 1 měsíci za Jonsered),tak nebýt sakra zvýšeného hlasu a  hrozby předáním právnickému oddělení firmy,tak se se mnou nebavily ani dveře... celý příspěvek >
seřízení Briggs, 29.5.2007
JJ asi ho to bolí,protože neví kolik stojí servis.Například takový ten háček na který se zavěšuje křovinořez na popruh HQ (pouze ta kulatina)mě stála 400kč jako náhradní díl.Musel jsem to koupit,poněvadž to bylo do firmy a pracovali s tím... celý příspěvek >
Husqvarna, 29.5.2007
No myslel jsem si to, už jsem raději koupil Hondu. Naprostá spokojenost!
Výběr motorové kosy - poraďte?, 29.5.2007
Já jsem sice příznivce těch lepších značek,(Honda),ale toho oleomaca 740T bych vůbec nezatracoval.Mám ho již 8let,sekalo se s ním cca0,5ha pravidelně a nevyskytla se žádná podstatnější závada,kromě utřepaných drátků od vypínače zapalování.Oprava... celý příspěvek >
Strunova sekacka - jakou, 23.5.2007
Prosím vás co to tu radíte - Partnera? Měl jsem tu čest se s touhle značkou potkat, a ještě po 7 letech se mi ježí všechny chlupy na těle při vyslovení tohoto jména! Je to absolutně nevyzpytatelný vrak a šmejd! Zkuste si přijít do kteréhokoliv... celý příspěvek >
Křovinořez na kolech, 23.5.2007
Osobně používám typ Honda HRZ 536 TDEA a mohu potvrdit,že zvládne i půl metru vysokou hustou trávu včetně sběru.Samozřejmě,že musíte častěji vysypávat koš.Seču s ní ovšem rovné plochy,zbytek dosekávám křovinořezem,jenž je osazen osmizubým... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 20.5.2007
Souhlasím,je to jednoznačně Honda-viz.http://www.itest.cz/zahradni_technika/japonci.htm.Kupovat si dneska sekačku s motorem BS intek mi vůbec nepřipadá rozumné,poněvadž tyhle motory jsou už opravdu zastaralé (konstrukčně).Také se stačí podívat k... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 28.4.2007
Takže to už funguje.Jako snímač jsem použil ferit průměru 3 mm,a na něm 25 závitů smaltovaného drátu průměru 0.8mm.Odzkoušel jsem to na křovinořezu a opravdu to plynule mění hodnoty (není to zkalibrované)od 0-99.Přesně to reaguje i na přidání plynu.
Jakou rotační sekačku?, 28.4.2007
Podle jednoho známého který dělá servis se má jednat o jednu z nejméně poruchových strojů zmíněné firmy.Nicméně vám doporučuji si tenhle stroj prohlédnout a nechat předvést v praxi.Je mi jasné,že vám nikdo nepředvede jak to seká trávu-tyhle akce se... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 28.4.2007
Díky moc.Dám později vědět jak to dopadlo.Samotný otáčkoměr již je hotov,teď ještě vyřešit to snímání jak a čím,ale to se musí odzkoušet v praxi.
Otáčkoměr, 28.4.2007
To jsem si také uvědomil.Otáčkoměr jsem už vyhrabal,prodává se to jako stavebnice-digitální otáčkoměr a stojí to asi 200Kč.Teď ještě vyřešit čím snímat ty impulsy ,popřípadě přepínání mezi dvoutaktem a čtyřtaktem.Tenhle otáčkoměr má sice jen dva... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 28.4.2007
JJ rozumím li dobře ,tak jedno zapálení svíčky rovná se jedna otáčka motoru?Na ten profi otáčkoměr jsem se díval již dříve,ale ta cena se mi zdá opravdu přemrštěná.Myslel jsem samozřejmě přístroj na kontrolní změření,ale myslím si že s přesností by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika