Příspěvky uživatele - 192.100

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povadlá broskvoň po výsadbě, 27.5.2011
Zakrátit kořeny? Není to naškodu?
Založení živého plotu?, 26.5.2011
Za 3 roky 2 metrový plot ze smrčků? No ty bych teda rád viděl. To by se museli sázet smrčky metr devedésát pět. 20 cm srmčky to dvou metrů vyrostou tak za 10 let, teda aspoň ty co jsem sázel já.
Živočich žijící v půdě, 22.5.2011
Krtonožka obecná
Jak vyhubit komáry v sudech na zalévání, 22.5.2011
Nalijte tam trochu oleje, ten uzavře povrch vody a komáří larvy se udusí. Nikdy jsem nezkoušel, píše se o tom ve starší až staré literatuře, ještě před vynálezem DDT apod.
Nepozná to někdo?, 19.5.2011
Já bych teď odvolal ten tis a přiklonil se k té jedli, ono to určování podle fotek je takové ošidné.
Čerešňa bez listov, 13.5.2011
Střihněte vetvičku nebo zlomte vetvičku, my "znalci"  tak poznáme jestli je to ještě živé. Ale ikdyby se jevilo jako suché tak tomu ještě dejte šanci. PS: vykopávat to nejspíš nebude třeba, to bude stačit vytáhnout,
Identifikace, 13.5.2011
Je to teda takové umělecké foto, snad akát.
Nepozná to někdo?, 13.5.2011
Tis?
Uježděná zem, 7.5.2011
Já bych si teda nenechal zorat příjezdovou cestu traktorem, jak bych tam pak asi jezdil? Že by tankem?  Taky mám včil stavbu a půdu kolem ubitou tak, že do ní nejde skoro rýčem udělat jamka a ke všemu to bylo nerovné od vytlačaných kol atd.... celý příspěvek >
Co to muze byt?, 7.5.2011
Někde jsem slyšel, že lišejník je znakem dobrého životního prostředí. Tak můžtete být rád, že ho máte.
Banánové slupky, 7.5.2011
No to je fakt dobré. Tak banán se nebojí pozřít, ale slupku se bojí hodit na kompost. Předpokládám že ten banán jíte v gumových rukavicích, aby vám jedy ze slupky nepronikly do organismu. A myslíte, že z té slupky nic nepronikne do banánu, že tam je... celý příspěvek >
Uhnívají nám listy na aloe, 28.4.2011
Já to mám na agáve taky, ale podle mne to neuhnívá ale usychá, a myslím, si, že u nás je příčina v tom, že jsem je od nastěhování domů, tj od října, tedy už půl roku nezalil.
Thuje z Obi a Baumaxu, 17.4.2011
No já jsem v baumaxu kupoval tuje naposled tak před pěti lety, ale ty si tam zřejmě pečený vařený. Ani bych se nedivil kdybys ty svoje skvělé tůjky kupoval v baumaxu a strkal je do kontejneru a pak je vydával za svoje domácí zboží a prodával za... celý příspěvek >
Ujal se strom?, 17.4.2011
No, pokud raší, tak určitě žije.  A dokud žije  tak neuschl, tak to je dobré. Já bych si myslel. že je to na dobré cestě.
Thuje z Obi a Baumaxu, 16.4.2011
Ale to zde určitým lidem těžko vysvětlovat, že se jedná o živou rostlinu, hlavně že má metrovou tuji za 100 z dovozu...A co chcete vysvětlovat? Máte ji levnější? Nemáte. Napište za kolik ji máte. Proč budu od vás kupovat tuji za několikanásobek ceny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika