Příspěvky uživatele - 78.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betonový bazén, vykachličkovaný s přelivovým žlábkem, 19.7.2010
Inac bazen 8*4m a priemernou hlbkou 1.5m obsahuje48m/3 vody co uz je celkom dost a dost dobre nechapem jeho funkciu na plavanie kratky na ochladenie velky. Treba sa zamyslet na co bude urceny ak na plavanie odporucam 10*2*1m hlboky, obsah 20m/3.... celý příspěvek >
Betonový bazén, vykachličkovaný s přelivovým žlábkem, 19.7.2010
Ved pisem ze sa vyraba aj aqafin na lepenie obkladaciek v bazenoch, a co sa tyka zliabku v urovni hladiny to sa uz nerobi ani na velkych bazenoch (plaveckych), dnes sa robi prepad hladiny cez rosty okolo bazenu. Ak chcete mat hladinu nizsie ako okraj... celý příspěvek >
Bakterie vo filtri, 14.7.2010
Pre pana Hrkala ak ho to bude zaujimat celu filtracku aj bioreaktor som si navrhol sam, kupil som iba cerpadlo skimer a malu filtracnu nadobu na ktorej je instalovana UW lampa 11W, tu pouzivam ako predfilter na zachytenie hrubych necistot, vzduchovac... celý příspěvek >
Bakterie vo filtri, 14.7.2010
Nemam cistim ju tak raz za dva dni ale to je asi individualne zalezi co do jazierka napada ak tam pada vela listov tak to moze byt problem, je moznost pouzit aj sietku na armovanie fasad ta ma oka tak 5*5mm. Podla mna tam ma oase dieru v produktoch... celý příspěvek >
Bakterie vo filtri, 14.7.2010
Po niekolkych pokusoch som to urobil takto: pouzil som medeny vodic na elektroinstalaciu prierezu 2.5mm/2(pouziva sa na zasuvkove obvody) aj s izolaciou - vyrovnate ho s pomocou inej osoby (manzelka)tak ze ho napnete a prechadzate cez hranu stolicky... celý příspěvek >
Bakterie vo filtri, 12.7.2010
No samozrejme ze tam zostanu aj nejake necistoty ktore sa biologicky neodburaju. Dobre pracujuci filter vecsinu bionecistot rozlozi povedal by som viac ako 95%.zostane tam len taka hnedozelena masa co je kal a zvecsa su to aerobne bakterie aj v... celý příspěvek >
Betonový bazén, vykachličkovaný s přelivovým žlábkem, 30.6.2010
Vyraba sa hmota na lepenie obkladaciek bazenov je to Aqvafin je ich viacero druhov vyrobca poradi, ja mam nater aquafinom 2K/M no a kto to urobi, no tazko povedat ja som si to robil cele sam(obkladacky som zavrhol) Aquafin vyraba Schomburg (nemecka... celý příspěvek >
Úprava vody pomocí elektrolýzy, 30.6.2010
Neviem co mate na mysli ak ide o rozpustanie medi neodporucam a nemyslim si ze je to zdrave. A vysledok neisty. Jedine zdrave kupanie je biobazen. A ak sa do toho pustite nedajte na rady firiem s filtramy su drahe a treba ich stale cistit. Riesenim... celý příspěvek >
LED osvětlení nebo klasika, 30.6.2010
Taktiez zalezi co od toho clovek ocakava, ja nemam rad ked je vsetko vysvietene ako za bieleho dna takze moje osvetlenia su take aby bolo vidno kam po dvore slapem. Ak chcete aby to co najviac svietilo volte ziarovku, halogen ale nie LED... celý příspěvek >
LED osvětlení nebo klasika, 30.6.2010
To ze tie LED odchadzaju nie je sposobene mrazom (naopak ten ich pomaha chladit) ale tym ze vyrobcovia ich prezhavuju aby dosiahli co najvecsiu svietivost. Vo vnutri LED na cipe kde dochadza k emisii je pekne teplucko, vlastny cip je velmi horuci... celý příspěvek >
Bakterie vo filtri, 21.6.2010
Jasne ze ich vyplavite, cisti sa to vtedy ak uz tych bakterii je tak vela ze voda tece nie cez filter ale vrchom. Vovnutri a na povrchu molitanu alebo ineho media na ktorom bakterie vegetuju vznikne taka zelenohneda masa a to su tie bakterie, cinna... celý příspěvek >
Břečťan - pěstování na konstrukci, 26.6.2008
Mne rastie brectan na snehobielej omietke presne tak ako inde, ak niekde nechce rast na bielej stene je to skor zlozenim omietky alebo strukturou ak sa stena upravena klebrom na hladko a natre akrylom leskom tak sa tam brectan nebude chytat a bude sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika