Příspěvky uživatele - 150.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skalník na kmínku, 4.4.2011
Dobrý den, letos na podzim to bude 2 roky co jsem si koupila a zasadila skalník naroubovaný na kmínku.Loni po zimě jsem myslela, že je po něm, nakonec trošku obrostl, ale jen málo a letos je to to samé, větve má suché a zatim nevypadá, že by... celý příspěvek >
Jaký vybrat strom?, 1.4.2011
Potřebovala bych poradit.Máme asi 20m příjezdovou cestu a já bych k ní chtěla zasadit 3 listnaté stromy, ne ovocné, a aby nenarostli do obřích rozměrů, moc se v tom nevyznám, tak budu ráda za nějakou radu.Jsme asi 420 m.n.m.a zem mi přijde spíš... celý příspěvek >
Smrkový živý plot, 30.3.2011
Děkuju moc za Vaše rady, ještě to promyslím... Váš plot, Zdenku je moc pěkný, už bych také takový brala...Petra
Ohraničení zeleninových záhonů, 30.3.2011
Dobrý den, taky jsem měla cihly z bouračky v zemi a teď po 2 letech jsem je vyndala a nahradila kamenem(nebylo to v záhonech se zeleninou) některé už byly rozsypané některé ještě držely, tak nevim, ale kolikrát už jsem vyděla v časopisu, že v... celý příspěvek >
Smrkový živý plot, 30.3.2011
Díky, chci ho stříhat, nenechat rozrůst.A ještě se chci zeptat, kolik jich mám dát na metr a jestli je mám nějak zastřihávat hned od malého stromku, nebo kdy poprvé stříhat... Děkuji Petra
Smrkový živý plot, 30.3.2011
Poradte mi prosím, chci si vysázet smrkový plot asi 1,5m od kamené zídky.Pročítám zde diskuze a mám strach aby mi kořeny smrku zídku nějak neporušily.Je to vlastně takový taras, který je dohrnutý zemí a tam bych chtěla ty smrky... Petra
Můžu už sít trávu?, 29.3.2011
Dobrý den, myslíte, že už můžu zasít trávu??
Co vám právě kvete a raší, 29.3.2011
Na jižním Plzeňsku mě kvetou sněženky, ladoňky a začínají krokusy, narcisky ani modřence ještě nekvetou... taky začínají vykukovat petrklíče
Jak zalévat rozmarýnu? nahoru nebo do mističky?, 28.3.2011
Dobrý den, já jsem měla rozmarýnu přes zimu v nevytápěné místnosti a zalila jsem ji všeho všudy asi 3krát a je moc pěkná, ale na léto ji dám zase ven... jinak myslím, že rozmarýna moc zalévat nechce, že snese spíš sucho než přemokření... takže já... celý příspěvek >
Zmrznou mi sazenice levandule?, 23.3.2011
Levanduli mám normální lékařskou, také si myslím, že už by tam měla vydržet a možná jí tam bude i lépe... na noc jsem ji ještě sklidila, ale dnešní noc jí tam už asi nechám... díky Petra
Zmrznou mi sazenice levandule?, 22.3.2011
Prosím jestli mě někdo neporadí... Mám předpěstovanou levanduli asi 2 měsíce, sazeničky mají asi 5 cm.Myslíte, že kdybych jí už dala do skleníku, že mi zmrzne??A nebo to s ní raději ještě vydržím doma za oknem... mám jich okolo 50 tak už mě tam... celý příspěvek >
Živý plot ze smrku černého, 14.3.2011
Dobrý den, chtěla bych založit stříhaný živý plot ze smrčku a zajímalo by mě kolik jich mám dát na metr a od kdy je stříhat aby byly husté i ze spoda... děkuji Petra
Stříhání levandule, 9.3.2011
ještě by mě zajímalo jak levanduli z jara stříháte, mám dvouleté keře.Jestli se nemusím bát střihnout...
Stříhání levandule, 9.3.2011
Dobrý den, už můžu ostříhat levanduli???  a nebo je ještě brzo a třeba by ještě zmrzla?? Už nemůžu dočkat jara 
Přepichování levandule, 24.2.2011
já jí z jara zasadim ven, teď jí mám vysytou jen v malém množství země, tak proto jí chci přepíchat... děkuju
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika