Příspěvky uživatele - 93.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedozrávající rajčata, 3.7.2011
1. nektere odrudy maji k tomu vetsi sklon nez jine 2. doporucuji, aby zem byla vice obohacena o Ca, také papriky trpi nedostatkem vapniku, proto doporucuji zjara pridavat dolomiticky vapenec, behem leta prihnojit hnojivem s Ca
Co jsem to vlastně koupila - letnička? Trvalka?, 3.7.2011
nejsem si teda vubec jisty, ale lepsi nejaky pokus nez vubec zadny... tipuji Aster (ty vytrvale co kvetou v září)
Co je révě?, 3.7.2011
nejsem si zcela Mirku jisty - na to tu budou asi vetsi vinari, ae za sebe hlasuji, ze by to melo byt padlí, ackoliv tomu trvaly dest zrovna nesvedci
Melounoviště 2011, 3.7.2011
je to tak, teplo tedy neni a hlavne vitr je nejhorsi, dnes u nas konecne lehce zaprselo a mozna bude znovu - jinak cely tyden nic, zalito bude jedine, kdyz bude prset cely den, to bylo naposledy na zacatku kvetna!
Melounoviště 2011, 2.7.2011
zda se, ze chladnejsi pocasi bylo tim pravym, plody se zacaly zvetsovat, akorad stale sucho... zitra pokud nezaprsi, budeme zalevat
Astry - krepaté listy, 2.7.2011
nejsou nahodou poskozene od msic?
Neznámá kytička, 1.7.2011 Obsahuje fotku
Prosím, neznáte někdo tuto kytičku?
Leskora a Radka 29.6.2011 - fotky, 1.7.2011
zjara jsem Kioto sazel, je na podnozi Wagenheim, zatim vse OK, dnes jsem zrovna prihnojoval hnojivem na broskvone, ktere jak jsem vypozoroval ji vyhovuje nejvice
Poraďte prosím název květiny, 30.6.2011
ano je to Dianthus barbatus, aspon mi to pripomnelo, ze je musim taky uz vysít :)
Poraďte prosím název květiny, 30.6.2011
kokarda-Gailardia aristata (doma mám cv.Goblin)
Poraďte prosím název květiny, 30.6.2011
Lysimachia punctata - vrbina kobercovka bude Dianthus (pravdepodobe deltoides)
Melounoviště 2011, 30.6.2011
jo dokonce i vcera u Vas prselo?! - vcerejsek byl opravdu hrozny, jasno od rana do vecera, zalevani nekonecne-zitra rano musim hned zavlazit nove vysadby, takze zavidet urcite nemusite akorad ted je pekny pohled na červánky :)
Melounoviště 2011, 30.6.2011
no ranních 20,2st urcite melouny povzbudilo, ted navic sviti slunce a udajne prehanky nebyly ani trochu, zitra je musim zalit
Melounoviště 2011, 30.6.2011
no ten zluty je hodne zajimavy :) jinak Mirku, kolik rostlin je tak na te prvni fotce?
Melounoviště 2011, 30.6.2011
ja jsem mel Lajko II a Sugar B. vyrazne mensi takze tem davam jeste cas, ale rostlina Crimson (asi Star) - momentalne vypadek :) byla velka a je i nyni nejvetsi, sice mela hodne samcich kvetu, ale posleze kvetla i samicicmi a ty stale po odkvetu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika