Příspěvky uživatele - 21.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Althanova renklóda - problém s plody, 18.5.2012
Vy jste asi nekoukal na teploměr. Ráno mrzlo a to i u Vás. Náprava zní : počkat do příštího roku a modlit se, já to tak dělám už 3 roky a neúspěšně. Pro letošek máte sklizeno!
Letošní jaro - vyhlídky, 18.5.2012
Ondro, vyhřáta země dělá hodně, ale je to furt málo. 18.5. ve dvou metrech nad zemí -2 C, 230 m nad mořem! Před týdnem páteční ráno +20, přírodo jdi do haj...
Postrik proti pilatce, 18.5.2012
Jo, jo taky jsem stříkal proti pilatce, taky tam žádná není a po dnešním mrazu nejsou ani ringle.
Ohýnky u stromků, 18.5.2012
Mám dotaz na Váš názor na ohýnky kolem stromů v době pozdních mrazů, jako byl dnes. Pokud bych udržoval mírný oheň, aby šlo do korun jen teplo, nemohu přesto nějak poškodit strom? Jde mi o to, že jsem dnes topil pod ringlí a jako jediná nemá zmrzlé... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Vstával jsem ráno ve 3.30 a pod višní udělal ohýbek a pod ringli jsem dal gril, takto jsem topil až do rána. Jinak ostatní KO, to bych musel dělat táboráčky pocelé zahradě. Na okně jsem měl -1.8. Česká ráj
Co je to za škůdce na švestce?, 15.5.2012
Mravenci dokážou najít jakoukoliv cestu na stromek. I přes jednu vyrostlou trávu, co sahá nad lep, nebo přes provázkem spojené dva stromky. Taky bacha při sekání, na lep se nanese tráva a mravenci si přes ní najdou cestu, eventuelně tam nějací... celý příspěvek >
Neznámá odrůda, 13.5.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím nevíte někdo, co je (byla) hruška na fotce? Strom jsem vykopal před pár lety a toto je jediné co mám. Myslel jsem si, že je to Madame Verté, ale asi nebyla. Byla to ranně zimní hruška. Martin
Letošní jaro - vyhlídky, 10.5.2012
Dobrý den, mám dotaz, letošní jaro je zajímavé, v březnu skoro 30, pak zase mrazy, nyní vše po odkvětu, mám obalené švestky, hrušky, višně, jablka atd. Z hrůzou jsem zjistil, že příští týden má být opět jeden super den, kdy má mrznout. Že by jako... celý příspěvek >
Kde sehnat muchovník na kmínku?, 1.4.2011
A poradíte mi prosím, jak a kdy ho správně stříhat, aby z něj byl kompaktní keř? Vyhání mi pouze dlouhé (cca 3,5 m) výhony. Silné jsou ve spodní partii už mezi 2 a 3 cm. V prvním roce jsem ho ostříhala, ale nerozvětvil se. Teď mu je asi 5 let. Děkuju... celý příspěvek >
Špatný (nesouměrný) růst živého plotu z ptačího zobu, 24.8.2010
Tak jsem možná přišla na kloub tomu, proč tak špatně rostou!!! Když jsem kolem keříků vytrhávala plevel, zhrozila jsem se jaké díry pod nimi jsou!!! Asi mi tam cestují krtci, myši nebo nějací hlodavci!! Tak do těch děr strkám chomáče chlupů z našeho... celý příspěvek >
Špatný (nesouměrný) růst živého plotu z ptačího zobu, 13.8.2010
Taky se mi zdá, že mám flekaté listy, jakoby byly stříbrné. Ale škůdce to asi nebude... Ještě jedna dodatečná informace. Pod většinou keřů je černá fólie a na ní říční kamínky. Myslíte, že by mohl být problém i zde? S tou vodou, vlhká půda zde... celý příspěvek >
Špatný (nesouměrný) růst živého plotu z ptačího zobu, 10.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám problém s růstem ptačího zobu. Zasadila jsem je před třemi lety, byly nasázené ve stejnou dobu, ve stejných podmínkách. Některá část jich roste hezky, ale další část odumírá, usychá a znova obrůstá odspodu. V létě dokonce opadávají... celý příspěvek >
Žloutnutí listů u kroucené vrby, 14.6.2010
Dobrý den, také se přidám s podobným dotazem. Mojí vrbičce je asi pět let, už má cca 3 metry a letos taky začala zevnitř žloutnout a opadávat. Navíc se na ní objevily takové chomáče jakoby scvrklých a kadeřavých lístečků přirostlé na silnější větve a... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 14.6.2010
dobry den ja mam podobny problém se stunovou sekačkou kterou jsem koupil asi pred dvouma rokama a taky cca po 15min.chcípne a už nejde nastartovat když to zkusím cca po 2 hodinach tak zase chytne a jede zase tak 15min.Pavel.B
Rdesno hadí kořen - proč usychá?, 12.6.2010
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s rdesnem? Mám ho již asi pět let kolem vodovodní šachty (plastové). V prvních letech krásně zhoustlo a vytvořilo bohatý koberec. Loni už byly některé rostlinky zaschlé a letos už na jaře obrazilo jen několik z nich.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika