Příspěvky uživatele - 22.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam s UV lampou?, 12.7.2009
lampa může být venku ale pozor na trafo, to už musí být někde v suchu, já to řeším jak jsem už někde kdysi psal, dvěmi stavebními kbelíky, jeden stojí normálně a v něm je hozená elektrika, druhým je to zakryto nasunutím na ten spodní, funguje to... celý příspěvek >
Tokozelka - Vodní hyacint, 21.6.2009
samozřejmě není dobré dávat na stanoviště hned po nákupu, jak je tu napsáno rostliny to spálí, já vždy nechám pár dní pod pergolou aby si zvykly a do jezírka dávám za deštivých nebo podmračených dní, mám ale podobný problém, tokozelka neprosperuje a... celý příspěvek >
Divoke kačeny, 19.6.2009
myslím, že spíš hledejte kachny ;-)
Jak na komary?, 16.6.2009
no tak u mě taky jeséni v jezírku ale u souseda hned za plotem asi 5 litinových van na zalévání :-))) a tedy plno komárů také zloušíme lampový olej s protikomáří složkou a čoudící tyčinky ale dost to smrdí a večerní idilické atmosféře to nepřidá... celý příspěvek >
Rybník, 11.6.2009
a proč by ne?
Filtrace, 11.6.2009
nepíšete jak je jezírko velké
Leknin opet, 11.6.2009
nevím jak máte hluboké jezírko ale dá se to řešit postupným ponořováním já to dávám rovnou na dno a listy se k hladině natáhnou nebo narostou nové, na sázení doporučuji stavební černý plastový kbelík, do něj rybniční bahno a pod ně vyzrálý... celý příspěvek >
Cesta přes vodu, 10.6.2009
spíš mám strach, že se to převrhne, když se to dolů zužuje, ten kámen nalepte až ten kbelík odstraníte na bývalé dno, základna bude širší
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 9.6.2009
horkovzdušnou pistolí s dostatečnou teplotou, plochým nástavcem na výduchu a válečkem zahlazovat, případně v menší míře se to dá pořešit špachtlí druhá možnost je koupit lepidlo k tomu určené no a k těm autoplachtám a krycím plachtám jen tolik, že... celý příspěvek >
Bílá voda, 31.5.2009
no ale vy uvádíte kolik asi platíte jako firma, soukromník platí určitě míň, nějak to nesleduji a protože jsem nedávno předělával půl jezírka a dopustil asi 20 kubíků, ptám se, kolegyně si kupovala bazén asi 3,5 kubíku a když řešili chemii, tvrdila,... celý příspěvek >
Bílá voda, 31.5.2009
prosím Vás kolik stojí kubík vody? 30Kč?
Co žere leknín?, 28.5.2009
me lekniny ozdibavaji kachny,  hlavne drobne jeste nevyvinute
Kořenová čistička, 25.5.2009
vodní hyacint by zmrzl, mám tu zkušenost, že jsem ho na kompost nehodil dost brzo a mráz ho spálil, myslím, že píšete o něčem jiném
Chov pstruhov, 21.5.2009
vlastní gril? vlastní udírna? ;-) myslím, že pokud někdo takto chová tak to má pro svou potřebu a ne na kšeft
Zelený povlak na povrchu, 19.5.2009
na tohle je ideální skymer, stahuje vše co plave po hladině, soused má třešeň a jiné ovocné stromy a když trochu foukne máme jezírko bíle od okvětních lístků, skymer toho většinu stáhne, síťkou to byla kdysi pakárna a stejně to bylo méňe účinné, teď... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika