Příspěvky uživatele - 207.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkraceni jalovcu, 2.10.2009
Diky za rady! Myslel jsem, ze bych je ze stafli tak 2 m zkratil a nahore stahnul. Na pahyl bych je neseriznul nikdy. S.
Neroste a neroste, 1.10.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, asi pred ctyrmi lety jsem zasadil vetvicku revy, ke zdi na vychodni stranu, kde je mizerna puda. Vubec nevim, o jakou sortu slo. Bylo to spis jen tak na zkousku, no a na fotce vidite vysledek:). Asi je to tou pudou a taky, ze byla zasazena... celý příspěvek >
Zkraceni jalovcu, 1.10.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, nase dva jalovce jsou jiz prerostle.Je mozne je zkratit na polovinu, treba ted? Nebo kdy? Dekuji! Sterba
Jikov 1433 nedává jiskru, 14.9.2009
Jak to lze zjistit? Je zalitý v cívce.
Jikov 1433 nedává jiskru, 14.9.2009
Ano, červený chcípdrátek jsem také kontroloval. Ono to odcházelo postupně. Nejdříve to nejiskřilo studené, tak mě napadlo, jestli to po zimě není zavlhlé, tak jsem nahřál karter pod zapalováním horkovzdušnou pistolí a pak to chytlo a teplý motor pak... celý příspěvek >
Jikov 1433 nedává jiskru, 14.9.2009 Obsahuje fotku
Fajfka je určitě dobře nasazena, cítím a slyším jak přeskakuje přes závit svíčky. Navíc jsem zkoušel fajfku sundat a dotýkat se žíly zapalovacího kabelu při startování a nic... Jen s tím spínačem si nevím rady, měl jsem nádrž dole a nic podobného... celý příspěvek >
Jikov 1433 nedává jiskru, 14.9.2009
Zdravím, nevíte prosím vás někdo, čím by to tak asi mohlo být. Myslím nějaká "typická" závada. Jedná se udržovaný, nepříliš opotřebovaný motor. Svíčka je nová, fajfka se zdá být v pořádku. Takže asi cívka nebo zapalování? Lze to nějak s... celý příspěvek >
Vodárna - nerez?, 7.9.2009
Diky za odpoved! Je to vodarnicka koupena tak pred 15ti lety v Metru v Rakousku. Nadoba (ne nerez) je dle meho odhadu tak 15 l. Pracuje spolehlive, ale jak jsem psal, casto spina, asi po odpusteni 3 l.Tak pred 8mi lety mi nadobu roztrhnul mraz, v... celý příspěvek >
Vodárna - nerez?, 31.8.2009
Dobry den, jaky ma byt tlak vzduchu v tlak nadobe? Moje vodarna na chalupe spina po odpusteni asi tak 4 - 5ti lt. Na manometru po naplneni je 3,4. Dekuji! Sterba
Venkovní ibišek - délka kořenů, 26.8.2009
Diky za odpoved! Radeji ho prikryju! Sterba
Společná hranice s rybníkem?, 25.8.2009
Moc děkuji za ochotu, byť to nejsou příliš povzbudivé zprávy... jako obvykle je občan vydán a na pospas státního úředníka, který rozhodne o jeho osudu... :-)
Venkovní ibišek - délka kořenů, 25.8.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, posilam fotku meho Ibisku, ktery jsem koupil v Lidlu. Jak uz jsem psal, mel jsem obavy, jesli se chytne, no a vidite, uplne bez problemu a nadherne kvete. Uz odkvetlo asi 6 kvetu a stale ma plno poupat. Je to radost! Jen mam trosku obavy... celý příspěvek >
Společná hranice s rybníkem?, 23.8.2009
Ano, přesně o to "ochranné pobřežní pásmo" mi jde. Také mám informace, že existuje samo sebou (byť ho v případě koupě pozemku budu muset stávajícímu majitelu zaplatit stejně jako zbytek pozemku) jen nevím tu přesnou šířku, nevím tedy kolik... celý příspěvek >
Společná hranice s rybníkem?, 23.8.2009
Dobrý den, nevíte prosím vás někdo, kde se dopátrat fundované odpovědi, v jaké vzdálenosti od břehu je možné oplotit pozemek sousedící s rybníkem? Měl bych zájem o pozemek (na KN vedený jako trvalý travní porost), který má společnou hranici ca. 300m... celý příspěvek >
Černooká Zuzana, 19.7.2009
Slyšela jsem, že se čern.zuzana nechá na zimu ostříhat a na jaře že zase vyžene. Ale asi je to blbost, že? Děkuji za nějakou odpověď. Dana
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika